Podium.TV Home

Calendar

Tomorrow
Tue 27 June
Wed 28 June
Thu 29 June
Fri 30 June
Mon 3 July
Tue 4 July
Wed 5 July
Thu 6 July
Fri 7 July
Mon 10 July
Tue 11 July
Wed 12 July
Noorderdiepte
Wed 12 July 17.00 hours
Noorderdiepte: Episode 2 Jenne
Repetition of 1 October 2014
Thu 13 July
Soundcheck
Thu 13 July 17.00 hours
Soundcheck: Episode 17 ROO
Repetition of 4 March 2016
Fri 14 July
Mon 17 July
Tue 18 July
Wed 19 July
Thu 20 July
Fri 21 July
Mon 24 July

Uitgelicht


Van Leeuwarden naar Sneek: in deze aflevering van In Vogelvlucht staat Westergo centraal, het oude hart van Friesland.

In Vogelvlucht: Episode 25

Fri. 21 Jul - 17.00 hours
Westergo

Van Leeuwarden naar Sneek: in deze aflevering van In Vogelvlucht staat Westergo centraal, het oude hart van Friesland.

De luchtreis van deze week vertrekt boven Hempens en volgt de Haak om Leeuwarden naar Deinum. De route loopt verder over Winsum, Spannum, Wommels, Easterein en Scharnegoutum naar Sneek, waar uitgebreid rondgekeken wordt.