Podium.TV Home

Calendar

Mon 30 July
Tue 31 July
Fri 3 August
Sat 4 August
Sun 5 August
Mon 6 August
Tue 7 August
Sat 11 August
Sport
Sat 11 August 14.30 hours
SPORT: Wielrennen Slag om Norg 2018
Live broadcast
Mon 13 August

Uitgelicht


Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.

SPORT: Aflevering 197

Mon. 13 Aug - 17.04 hours
Sport uit Noord Nederland (13 Augustus 2018)

Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.

In deze uitzending onder andere aandacht voor het Wielerspektakel van Steenwijk en de Slag om Norg.

Kijk iedere maandag vanaf 17.00 uur naar wedstrijdverslagen, reportages en interviews op Podium.TV.