Podium.TV Home

Calendar

Today
Tomorrow
Fri 19 January
Sat 20 January
Mon 22 January
Tue 23 January
NoordZ
Tue 23 January 17.00 hours
Noordz: Aflevering 49 Jakob Knoop
Wed 24 January
Algemeen / Podium
Wed 24 January 17.00 hours
HeringedeeldGR: Episode 2 Westerwolde
Thu 25 January
Fri 26 January
Sat 27 January
Sun 28 January
Sport
Sun 28 January 15.00 hours
SPORT: Basketbal Donar - Aris
Live broadcast
Mon 29 January
Wed 31 January
Algemeen / Podium
Wed 31 January 17.00 hours
HeringedeeldGR: Episode 3 Oldambt
Thu 1 February
Fri 2 February
Mon 5 February
Wed 7 February
Thu 8 February
Fri 9 February

Uitgelicht


In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het op tegen DVS '33.

SPORT: Voetbal

Live broadcast
Sat. 20 Jan - 14.30 hours
Harkemase Boys - DVS '33

In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het op tegen DVS '33.

Of Harkemase Boys de 3 punten weet te pakken tegen de club uit Ermelo kun je vanaf 14.30 uur LIVE zien op Podium.TV. De wedstrijd is tevens te volgen via onze livestream.