Podium.TV Home

Calendar

Today
Wed 27 March
Thu 28 March
Fri 29 March
Sat 30 March
Mon 1 April
Fri 5 April
Mon 8 April
Fri 12 April
Mon 15 April
Fri 19 April
Mon 22 April

Uitgelicht


De dames van VC Sneek nemen het in de play-offs op tegen Springendal Set-Up '65.

Sport Noord (2018-2019): Volleybal

Live broadcast
Wed. 27 Mar - 20.00 hours
VC Sneek - Springendal Set-Up '65 (27 Maart 2019)

De dames van VC Sneek nemen het in de play-offs op tegen Springendal Set-Up '65.

Kijk de wedstrijd vanaf 20.00 uur LIVE vanuit de Sneker Sporthal op Podium.TV óf volg het duel via onze livestream.