Podium.TV Home

Calendar

Today
Tomorrow
Wed 22 May
Thu 23 May
Fri 24 May
Sat 25 May
Wed 29 May
Thu 30 May
Fri 31 May
Wed 5 June
Thu 6 June
Fri 7 June
Wed 12 June

Uitgelicht


Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.

Sport Noord Journaal: Aflevering 2

Today - 17.30 hours
Sport Noord Journaal (20 Mei 2019)

Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.

In deze uitzending onder andere aandacht voor voetbal uit de Derde Divisie en basketbal.

Kijk iedere maandag vanaf 17.30 uur naar wedstrijdverslagen, reportages en interviews op Podium.TV.