Podium.TV Home

Sport Noord LIVE (2018-2019)

Program Sport Noord LIVE (2018-2019)

Sport Noord LIVE (2018-2019)

Program information

SPORT is hét sportjournaal van Podium.TV waarin er aandacht is voor diverse sporten en sporters uit Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel.

Wedstrijdverslagen, reportages, interviews en ander nieuws over Noordelijke sporters zie je iedere maandag vanaf 17.30 uur in ons programma SPORT.

Alle SPORT afleveringen zijn terug te zien via Video On Demand van Podium.TV.
Wilt u ons laten weten wanneer er een sportevenement plaats vindt? Tip de redactie!

Next broadcast


Wielerliefhebbers kunnen dinsdag 30 juli LIVE kijken naar de 38e editie van de Profronde van Surhuisterveen. Het criterium trekt jaarlijks grote namen uit de Tour de France.

Sport Noord LIVE (2018-2019): Wielrennen

Live broadcast
Tue. 30 Jul - 18.30 hours
Profronde van Surhuisterveen 2019

Wielerliefhebbers kunnen dinsdag 30 juli LIVE kijken naar de 38e editie van de Profronde van Surhuisterveen. Het criterium trekt jaarlijks grote namen uit de Tour de France.

Kijk het criterium LIVE op Podium.TV óf volg de wedstrijd via onze livestream.

episodes

De 23e editie van de Stadsloop in Appingedam staat zaterdag 29 juni op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Stadsloop Appingedam 2019
Hardlopen
Sat 29 Jun 2019 - 18.30
In stadion De Oude Meerdijk wordt op zaterdag 15 juni een oude traditie in ere hersteld. Noord-Nederland speelt de semi-interland tegen Noord-Duitsland. Ron Jans is bondscoach van het Noordelijk elftal tijdens de wedstrijd waarin de beste amateurspelers uit het Noorden van Nederland het opnemen tegen de beste amateurspelers van Noord Duitsland.

De wedstrijd werd in 1913 voor het eerst gespeeld, de 28ste en laatst gespeelde editie vond plaats in 1960.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Noord-Nederland - Noord-Duitsland (15 juni 2019)
Voetbal
Sat 15 Jun 2019 - 14.40
Welk team mag zich basketbalkampioen van Nederland noemen? Geeft de wedstrijd van vandaag de doorslag of moeten Donar en Landstede Basketbal nog een zevende finalewedstrijd spelen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (1 Juni 2019)
Basketbal
Sat 1 Jun 2019 - 16.00
Op Hemelvaartsdag gaat de strijd om het landskampioenschap verder tussen Donar en Landstede Basketbal. In het Landstede Sportcentrum spelen beide clubs de vijfde finalewedstrijd.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Landstede Basketbal - Donar (30 Mei 2019)
Basketbal
Thu 30 May 2019 - 14.00
In het Hitachi Capital Mobility Stadion speelt FC Groningen onder-19 aanstaande woensdag het KNVB-bekerfinale duel tegen Ajax onder-19.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
FC Groningen onder-19 - Ajax onder-19 (Bekerfinale)
Voetbal
Wed 29 May 2019 - 18.00
Weet Donar aanstaande dinsdag de winst naar zich toe te trekken in het vierde finaleduel om het landskampioenschap?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (28 Mei 2019)
Basketbal
Tue 28 May 2019 - 19.30
Harkemase Boys speelt zaterdagmiddag op Sportpark De Bosk het laatste competitieduel van dit seizoen tegen Hoek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Hoek (25 Mei 2019)
Voetbal
Sat 25 May 2019 - 14.30
In de finale van de play-offs om het landskampioenschap neemt Donar het op tegen Landstede Basketbal. De finale wordt gespeeld in een 'Best of 7 serie'. Op donderdag 23 mei staat de tweede finalewedstrijd op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (23 Mei 2019)
Basketbal
Thu 23 May 2019 - 19.30
Op het sportpark van LSC in Sneek speelt het Sneker voetbalteam onder leiding van Foppe de Haan een herdenkingsduel tegen Team West. De wedstrijd wordt gespeeld om stil te staan bij een razzia, dan exact 75 jaar geleden.

Aanleiding van het duel is het boek '21 man, van sportjournalist Peter van der Meeren. Het boek zal voorafgaand aan de wedstrijd worden gepresenteerd.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Herdenkingswedstrijd
Voetbal
Tue 21 May 2019 - 18.50
Jong FC Groningen neemt het zaterdagmiddag in een thuisduel op tegen SteDoCo uit Hoornaar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - SteDoCo (18 Mei 2019)
Voetbal
Sat 18 May 2019 - 14.30
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het zaterdagmiddag op tegen DVS '33 uit Ermelo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - DVS '33 (18 Mei 2019)
Voetbal
Sat 18 May 2019 - 14.25
Lycurgus speelt aanstaande zondag in MartiniPlaza de beslissende finale om de landstitel tegen Orion.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (12 Mei 2019)
Volleybal
Sun 12 May 2019 - 15.25
Donar strijdt zaterdagavond in de halve finale van de play-offs tegen ZZ Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - ZZ Leiden (11 Mei 2019)
Basketbal
Sat 11 May 2019 - 19.30
In Zuidoost Drenthe wordt aanstaande zaterdag de 28e editie van de PWZ Zuidenveldtour verreden, een internationale wielerklassieker voor elite-renners en beloften.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
PWZ Zuidenveldtour 2019
Wielrennen
Sat 11 May 2019 - 15.00
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys aanstaande zaterdag het thuisduel tegen FC Lisse.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - FC Lisse (11 Mei 2019)
Voetbal
Sat 11 May 2019 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (6 Mei 2019)
Aflevering 232
Mon 6 May 2019 - 17.30
Voor Lycurgus staat zondagmiddag de vierde wedstrijd van de best-of-five finale om het landskampioenschap op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Orion - Lycurgus (5 mei 2019)
Volleybal
Sun 5 May 2019 - 13.30
Aanstaande zaterdag staan de elite mannen aan het vertrek van één van de oudste wielerklassiekers van Nederland; de Ronde van Overijssel!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Ronde van Overijssel 2019
Wielrennen
Sat 4 May 2019 - 15.00
In het Kalverdijkje speelt Aris Leeuwarden aanstaande donderdag het play-off duel tegen Landstede Basketbal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Landstede Basketbal (2 Mei 2019)
Basketbal
Thu 2 May 2019 - 20.00
Voor Lycurgus staat woensdagavond de derde wedstrijd van de best-of-five finale om het landskampioenschap op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (1 Mei 2019)
Volleybal
Wed 1 May 2019 - 19.30
De toppers van het inline skaten komen woensdagavond 1 mei in actie tijdens de Klim van Steenwijk. De organisatie verwacht ook internationale deelname aan de wedstrijd die deel uit maakt van de KNSB Marathon Cup 2019.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Klim van Steenwijk (1 Mei 2019)
Skeeleren
Wed 1 May 2019 - 18.30
Donar neemt het aanstaande dinsdag in de kwartfinale van de play offs op tegen Den Helder Suns.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (30 April 2019)
Basketbal
Tue 30 Apr 2019 - 19.00
Aris Leeuwarden speelt zondagmiddag het laatste competitieduel van dit seizoen. De tegenstander in het Kalverdijkje is Feyenoord Basketball.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Feyenoord Basketball (28 April 2019)
Basketbal
Sun 28 Apr 2019 - 16.00
Voor Lycurgus staat aanstaande zondagmiddag de tweede wedstrijd van de best-of-five finale om het landskampioenschap op het programma. De eerste wedstrijd werd paaszondag in MartiniPlaza gewonnen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Orion - Lycurgus (28 April 2019)
Volleybal
Sun 28 Apr 2019 - 15.00
Weet Donar donderdagavond de winst te pakken in het competitieduel tegen Leiden?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Leiden (25 April 2019)
Basketbal
Thu 25 Apr 2019 - 19.30
VC Sneek speelt woensdagavond de derde wedstrijd om het landskampioenschap. De afgelopen duels resulteerden in een nederlaag dus het kampioenschap lijkt ver weg. Weten de dames van VC Sneek er deze keer wel met de overwinning vandoor te gaan?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sliedrecht Sport - VC Sneek (24 April 2019)
Volleybal
Wed 24 Apr 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (23 April 2019)
Aflevering 231
Tue 23 Apr 2019 - 17.30
In de finale van de play-offs neemt Lycurgus het op tegen Orion uit Doetinchem.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (21 April 2019)
Volleybal
Sun 21 Apr 2019 - 16.00
De dames van VC Sneek spelen in de finale om het landskampioenschap tegen Sliedrecht Sport. De tweede wedstrijd is een thuiswedstrijd in de Sneker Sporthal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (21 April 2019)
Volleybal
Sun 21 Apr 2019 - 15.55
Weet Donar zaterdagavond het competitieduel tegen Den Helder Suns te winnen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (20 April 2019)
Basketbal
Sat 20 Apr 2019 - 19.30
De ManMeer!-Cup finales worden aanstaande zaterdag gespeeld in Sportstad Heerenveen en Podium.TV is er LIVE bij!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ManMeer!-Cup finales (20 April 2019)
Waterpolo
Sat 20 Apr 2019 - 15.55
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het zaterdagmiddag op het Zuidersportpark op tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - VVOG (20 April 2019)
Voetbal
Sat 20 Apr 2019 - 15.00
In het Kalverdijkje speelt Aris Leeuwarden woensdagavond het competitieduel tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - New Heroes (17 April 2019)
Basketbal
Wed 17 Apr 2019 - 20.00
De dames van VC Sneek spelen in de finale om het landskampioenschap tegen Sliedrecht Sport. De eerste wedstrijd is een uitwedstrijd in Sliedrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sliedrecht Sport - VC Sneek (17 April 2019)
Volleybal
Wed 17 Apr 2019 - 19.30
Donar neemt het dinsdagavond in MartiniPlaza op tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Leiden (16 April 2019)
Basketbal
Tue 16 Apr 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (15 April 2019)
Aflevering 230
Mon 15 Apr 2019 - 17.30
De basketballers van Aris Leeuwarden nemen het zaterdagavond in een competitieduel op tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Leiden (13 April 2019)
Basketbal
Sat 13 Apr 2019 - 20.00
De wereldtop van de vrouwelijke wielersport staat in de tweede week van april aan het vertrek van de Healthy Ageing Tour. Podium.TV verzorgt de gehele week LIVE uitzendingen van de UCI-etappewedstrijd voor vrouwen. De junior-vrouwenwedstrijd is via onze livestream te bekijken. José Been zal de wedstrijden voorzien van commentaar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Healthy Ageing Tour 2019
Wielrennen
Wed 10 Apr 2019 - 14.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (8 April 2019)
Aflevering 229
Mon 8 Apr 2019 - 17.30
De dames van VC Sneek strijden in de Sneker Sporthal om de winst in het play-off duel tegen FAST.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - FAST (6 April 2019)
Volleybal
Sat 6 Apr 2019 - 20.30
Aanstaande zaterdagavond speelt LDODK de thuiswedstrijd in de play-offs tegen PKC.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - PKC (6 April 2019)
Korfbal
Sat 6 Apr 2019 - 20.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het in een thuisduel op tegen voetbalvereniging SteDoCo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - SteDoCo (6 April 2019)
Voetbal
Sat 6 Apr 2019 - 15.00
Weet Jong FC Groningen op Sportpark Corpus den Hoorn de winst te pakken tegen Ajax Amateurs?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Ajax Amateurs (6 April 2019)
Voetbal
Sat 6 Apr 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (1 April 2019)
Aflevering 228
Mon 1 Apr 2019 - 17.30
In het Alfa-college Sportcentrum speelt Lycurgus op zaterdagavond het play-off duel tegen Dynamo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Dynamo (30 Maart 2019)
Volleybal
Sat 30 Mar 2019 - 19.30
Welke voetbalclub uit Meppel weet er zaterdagavond met de punten vandoor te gaan in de Hoofdklasse? MSC neemt het in een thuisduel op tegen Alcides.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
MSC - Alcides (30 Maart 2019)
Voetbal
Sat 30 Mar 2019 - 19.00
Harkemase Boys en Jong FC Groningen strijden aankomende zaterdag in de Noordelijke voetbalderby om de winst.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Jong FC Groningen (30 Maart 2019)
Voetbal
Sat 30 Mar 2019 - 14.30
Maar liefst 24 coureurs uit verschillende landen strijden vrijdagavond 29 maart op het ijs van Thialf middels een knock-out systeem om de Roelof Thijs Bokaal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Roelof Thijs Bokaal 2019
IJsspeedway
Fri 29 Mar 2019 - 18.45
De dames van VC Sneek nemen het in de play-offs op tegen Springendal Set-Up '65.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Springendal Set-Up '65 (27 Maart 2019)
Volleybal
Wed 27 Mar 2019 - 20.00
In MartiniPlaza strijdt Donar om de winst in het competitieduel tegen Dutch Windmills uit Dordrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Dutch Windmills (27 Maart 2019)
Basketbal
Wed 27 Mar 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (25 Maart 2019)
Aflevering 227
Mon 25 Mar 2019 - 17.30
Voor LDODK staat de 18e en laatste speelronde van de Korfbal Leaugue aanstaande zaterdag op het programma. LDODK verzekerde zich afgelopen week al van de derde plaats op de ranglijst en neemt het op tegen de huidige nummer vier, Fortuna uit Delft.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - Fortuna (23 Maart 2019)
Korfbal
Sat 23 Mar 2019 - 20.00
Kijk aanstaande zaterdag naar de Noordelijke basketbalderby tussen Donar en Aris Leeuwarden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Aris Leeuwarden (23 Maart 2019)
Basketbal
Sat 23 Mar 2019 - 19.30
In eigen land strijdt het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar in de finaleronde om een plek op het Europees kampioenschap. De tegenstander aankomende zaterdag op Sportpark Marsdijk in Assen is Slovenië O19.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Nederland O19 - Slovenië O19 (23 Maart 2019)
Voetbal
Sat 23 Mar 2019 - 16.00
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys aanstaande zaterdag op Sportpark de Bosk het duel tegen Ajax Amateurs.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Ajax Amateurs (23 Maart 2019)
Voetbal
Sat 23 Mar 2019 - 14.30
De Nederlandse handbaldames spelen in MartiniPlaza een oefeninterland tegen Duitsland en Podium.TV is er LIVE bij!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Nederland - Duitsland (22 Maart 2019)
Handbal
Fri 22 Mar 2019 - 19.30
In de Dutch Basketball League strijdt Aris Leeuwarden dinsdagavond om de winst tijdens het duel tegen Den Helder Suns.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Den Helder Suns (19 maart 2019)
Basketbal
Tue 19 Mar 2019 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (18 Maart 2019)
Aflevering 226
Mon 18 Mar 2019 - 17.30
Weten de heren van Lycurgus de koppositie in de kampioenspoule te verstevigen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Zaanstad (16 Maart 2019)
Volleybal
Sat 16 Mar 2019 - 20.00
In de hoofdklasse is er een meppeler derby tussen  MSC en Alcides.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
MSC - Alicdes (16 Maart 2019)
Hoofdklasse voetbal
Sat 16 Mar 2019 - 19.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het aanstaande zaterdag op tegen het Noordwijkse SJC.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - SJC (16 Maart 2019)
Voetbal
Sat 16 Mar 2019 - 15.00
Weet Jong FC Groningen aanstaande zaterdag de winst te pakken in het thuisduel tegen ODIN '59?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - ODIN '59 (16 Maart 2019)
Voetbal
Sat 16 Mar 2019 - 14.55
Weet Donar in Oostende te stunten en de kwartfinales van de FIBA Europe Cup te behalen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Filou Oostende - Donar (13 maart 2019)
Basketbal
Wed 13 Mar 2019 - 19.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (11 Maart 2019)
Aflevering 225
Mon 11 Mar 2019 - 17.30
Korfbalvereniging LDODK krijgt aankomende zaterdag bezoek van PKC uit Papendrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - PKC (9 Maart 2019)
Korfbal
Sat 9 Mar 2019 - 20.00
In de Sneker Sporthal wordt het play-offduel tussen de dames van VC Sneek en Eurosped gespeeld.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Eurosped (9 Maart 2019)
Volleybal
Sat 9 Mar 2019 - 19.55
Weet Harkemase Boys aanstaande zaterdag op Sportpark de Bosk tegenstander Noordwijk te verrassen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Noordwijk (9 Maart 2019)
Voetbal
Sat 9 Mar 2019 - 14.30
In Sporthal het Kalverdijkje is Dutch Windmills de tegenstander van Aris Leeuwarden voor het duel in de Dutch Basketball League.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Dutch Windmills (6 Maart 2019)
Basketbal
Wed 6 Mar 2019 - 20.00
Lycurgus speelt aanstaande woensdagavond het play-offduel tegen Sliedrecht Sport.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Sliedrecht Sport (6 Maart 2019)
Volleybal
Wed 6 Mar 2019 - 19.55
In de achtste finale van de FIBA Europe Cup neemt Donar het in MartiniPlaza op tegen het Belgische Filou Oostende.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Filou Oostende (5 Maart 2019)
Basketbal
Tue 5 Mar 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (4 Maart 2019)
Aflevering 224
Mon 4 Mar 2019 - 17.30
De dames van VC Sneek nemen het aankomende zaterdag in de competitie op tegen de huidige nummer 1 Sliedrecht Sport.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (2 Maart 2019)
Volleybal
Sat 2 Mar 2019 - 20.30
Weet Aris Leeuwarden aankomende zaterdagavond de punten te pakken tegen Landstede Basketbal?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Landstede Basketbal (2 Maart 2019)
Basketbal
Sat 2 Mar 2019 - 20.00
Vanaf zaterdag 2 maart kun je weer LIVE genieten van wielerkoersen op Podium.TV! De Ronde van Groningen is een wielerronde voor top amateurs door de provincie Groningen over ongeveer 175 kilometer met de finish in Uithuizermeeden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Ronde van Groningen (2 Maart 2019)
Wielrennen
Sat 2 Mar 2019 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (25 Februari 2019)
Aflevering 223
Mon 25 Feb 2019 - 17.30
Weet Jong FC Groningen in de Derde Divisie de winst te pakken tegen FC Lisse?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - FC Lisse (23 Februari 2019)
Voetbal
Sat 23 Feb 2019 - 15.00
ONS Sneek neemt het aankomende zaterdag in een thuisduel op tegen Hoek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Hoek (23 Februari 2019)
Voetbal
Sat 23 Feb 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (18 Februari 2019)
Aflevering 222
Mon 18 Feb 2019 - 17.30
In sporthal Kortezwaag neemt LDODK het aankomende zaterdag in de korfbalcompetitie op tegen KCC uit Capelle aan den IJssel.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - KCC (16 Februari 2019)
Korfbal
Sat 16 Feb 2019 - 20.00
Weet Donar dit weekend de punten te pakken in het competitieduel tegen Feyenoord?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Feyenoord (16 Februari 2019)
Basketbal
Sat 16 Feb 2019 - 19.30
Welk team weet de Noordelijke voetbalderby te winnen? Harkemase Boys neemt het in een thuisduel op tegen ONS Sneek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - ONS Sneek (16 Februari 2019)
Voetbal
Sat 16 Feb 2019 - 14.30
De handballers van Hurry-Up nemen het in de achtste bekerfinale op tegen E&O uit Emmen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - E&O (14 Februari 2019)
Handbal
Thu 14 Feb 2019 - 20.00
Donar speelt aanstaande woensdagavond in het kader van de NBB-Beker in MartiniPlaza het duel tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Leiden (13 Februari 2019)
Basketbal
Wed 13 Feb 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (11 Februari 2019)
Aflevering 221
Mon 11 Feb 2019 - 17.30
De dames van VC Sneek spelen aankomende zaterdag in de Sneker Sporthal de competitiewedstrijd tegen Springendal Set-Up '65.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Springendal Set-Up '65 (9 Februari 2019)
Volleybal
Sat 9 Feb 2019 - 20.00
Weten de handballers van Hurry-Up aankomende zaterdag de winst te pakken in het duel tegen Initia Hasselt?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - Initia Hasselt (9 Februari 2019)
Handbal
Sat 9 Feb 2019 - 19.55
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het aankomend weekend in een thuiswedstrijd op tegen Eemdijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Eemdijk (9 Februari 2019)
Voetbal
Sat 9 Feb 2019 - 15.00
Op Sportpark Corpus den Hoorn in Groningen nemen de voetballers van Jong FC Groningen het in de Derde Divisie op tegen De Dijk uit Amsterdam. Weet de club uit Groningen aankomend weekend de punten te pakken?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - De Dijk (9 Februari 2019)
Voetbal
Sat 9 Feb 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (4 Februari 2019)
Aflevering 220
Mon 4 Feb 2019 - 17.30
In Sportcentrum Kortezwaag ontvangt LDODK op zaterdagavond de korfballers van DVO uit Bennekom.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - DVO (2 Februari 2019)
Korfbal
Sat 2 Feb 2019 - 20.00
In MartiniPlaza is Landstede Basketbal uit Zwolle zaterdag 2 februari de tegenstander van Donar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (2 Februari 2019)
Basketbal
Sat 2 Feb 2019 - 19.30
Harkemase Boys treft zaterdag 2 januari op Sportpark De Bosk het Heemskerkse ODIN '59.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - ODIN '59 (2 Februari 2019)
Voetbal
Sat 2 Feb 2019 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (28 Januari 2019)
Aflevering 219
Mon 28 Jan 2019 - 17.00
Weet Aris wederom de punten te pakken? Aanstaande zaterdag staat het competitieduel tegen Amsterdam op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Amsterdam (26 Januari 2019)
Basketbal
Sat 26 Jan 2019 - 20.00
In MartiniPlaza neemt Donar het zaterdagavond op tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - New Heroes (26 Januari 2019)
Basketbal
Sat 26 Jan 2019 - 19.30
Weet Jong FC Groningen zaterdagmiddag de punten te pakken tegen Achilles '29 uit Groesbeek?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Achilles '29 (26 Januari 2019)
Voetbal
Sat 26 Jan 2019 - 15.00
Op het Zuidersportpark nemen de voetballers van ONS Sneek het in een thuisduel op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - ASWH (26 Januari 2019)
Voetbal
Sat 26 Jan 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (21 Januari 2019)
Aflevering 218
Mon 21 Jan 2019 - 17.00
Kijk aanstaande zondag naar de Noordelijke basketbalderby op Podium.TV! Aris neemt het in het Kalverdijkje op tegen Donar. Kan Aris het sterke Donar tegenstand bieden?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Donar (20 Januari 2019)
Basketbal
Sun 20 Jan 2019 - 16.00
Weten de dames van VC Sneek de overwinning te pakken tegen  FAST?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - FAST (19 Januari 2019)
Volleybal
Sat 19 Jan 2019 - 20.00
Op Sportpark de Bosk neemt Harkemase Boys het aanstaande zaterdagmiddag op tegen DOVO uit Veenendaal. Weten de Harrekieten zich in de top van de Derde Divisie te handhaven?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - DOVO (19 Januari 2019)
Voetbal
Sat 19 Jan 2019 - 14.30
Donar heeft de kwartfinales weten te bereiken in de NBB-beker waarin New Heroes uit Den Bosch de tegenstander is.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - New Heroes (14 Januari 2019)
Basketbal
Mon 14 Jan 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (14 Januari 2019)
Aflevering 217
Mon 14 Jan 2019 - 17.00
Voor de tweede keer dit weekend trekken de mannen van Lycurgus hun wedstrijdtenue aan. Vandaag is de tegenstander Orion uit Doetinchem.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (13 Januari 2019)
Volleybal
Mon 14 Jan 2019 - 11.30
De korfballers van LDODK nemen het aankomende zondag op tegen Blauw-Wit uit Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - Blauw-Wit (13 Januari 2019)
Korfbal
Sun 13 Jan 2019 - 16.00
De top van de volleybalcompetitie strijdt zaterdagavond om de punten. Lycurgus ontvangt in het Alfa-college Sportcentrum Sliedrecht Sport.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Sliedrecht Sport (12 Januari 2019)
Volleybal
Sat 12 Jan 2019 - 20.00
Donar speelt zaterdagavond 12 januari het competitieduel tegen Weert.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Weert (12 Januari 2018)
Basketbal
Sat 12 Jan 2019 - 19.30
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het zaterdagmiddag op het Zuidersportpark op tegen Quick Boys uit Katwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Quick Boys (12 Januari 2019)
Voetbal
Sat 12 Jan 2019 - 15.00
Jong FC Groningen speelt het eerste competitieduel na de winterstop op Sportpark Corpus den Hoorn een thuiswedstrijd  tegen DVS '33 uit Ermelo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - DVS '33 (12 Januari 2019)
Voetbal
Sat 12 Jan 2019 - 14.55
Kijk aanstaande woensdag naar een duel uit de FIBA Europe Cup op Podium.TV! Weet Donar in MartiniPlaza de punten te pakken tegen het Italiaanse Pallacanestro Varese?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Pallacanestro Varese (9 Januari 2019)
Basketbal
Wed 9 Jan 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (7 Januari 2019)
Aflevering 216
Mon 7 Jan 2019 - 17.00
Weet Aris zaterdagavond 5 januari de punten te pakken in het thuisduel tegen Feyenoord?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Feyenoord (5 Januari 2019)
Basketbal
Sat 5 Jan 2019 - 20.00
Aris speelt het eerste thuisduel in het nieuwe jaar tegen Dutch Windmills uit Dordrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Dutch Windmills (3 Januari 2019)
Basketbal
Thu 3 Jan 2019 - 20.00
Het eerste lustrum van Turngala Leek, de 5e editie, was weer een spectaculaire show vol met turnen, acrobatiek, dans, zang, en nog veel meel spektakel dat voorbij kwam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Turngala Leek 2018
Turnen
Tue 25 Dec 2018 - 16.00
Rond de feestdagen zendt Podium.TV een aangepaste programmering uit.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport jaaroverzicht 2018
Sport Noord
Mon 24 Dec 2018 - 14.00
De dames van VC Sneek nemen het op zaterdag 22 december in de Sneker Sporthal op tegen US Volleybal uit Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - US Volleybal (22 December 2018)
Volleybal
Sat 22 Dec 2018 - 19.00
Weet Aris de basketballers van Landstede Basketbal te verrassen met winst in het bekerduel?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Landstede Basketbal (18 December 2018)
Basketbal
Tue 18 Dec 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (17 December 2018)
Aflevering 215
Mon 17 Dec 2018 - 17.00
In de Korbal League staat zaterdagavond de wedstrijd tussen LDODK en TOP uit Sassenheim op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - TOP (15 December 2018)
Korfbal
Sat 15 Dec 2018 - 20.00
Weten de handballers van Hurry-Up de punten te verdienen tijdens het BeNe-League duel tegen Handbal Tongeren?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - Handbal Tongeren (15 December 2018)
Handbal
Sat 15 Dec 2018 - 19.55
Op Sportpark de Bosk speelt Harkemase Boys aankomende zaterdagmiddag het Derde Divisie duel tegen DVS '33 uit Ermelo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo (15 December 2018)
Voetbal
Sat 15 Dec 2018 - 14.30
In de volleybalcompetitie speelt VC Sneek woensdagavond het duel tegen Regio Zwolle Volleybal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Regio Zwolle Volleybal (12 December 2018)
Volleybal
Wed 12 Dec 2018 - 20.00
In de tweede ronde van de FIBA Europe Cup neemt Donar het aanstaande woensdag in MartiniPlaza op tegen Dinamo Sassari uit Italië.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Dinamo Sassari (12 December 2018)
Basketbal
Wed 12 Dec 2018 - 19.30
In de Reservecompetitie speelt SC Heerenveen 2 op Skoatterwâld het duel tegen FC Emmen 2.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
SC Heerenveen 2 - FC Emmen 2 (10 December 2018)
Voetbal
Mon 10 Dec 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (10 December 2018)
Aflevering 214
Mon 10 Dec 2018 - 17.00
De korfballers van LDODK nemen het aanstaande zondag in Sporthal Kortezwaag op tegen KZ uit Koog aan de Zaan..
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - KZ (9 December 2018)
Korfbal
Sun 9 Dec 2018 - 16.00
In de basketbalcompetitie neemt Aris het zaterdagavond in het Kalverdijkje op tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Leiden (8 December 2018)
Basketbal
Sat 8 Dec 2018 - 20.00
In de Eredivisie staat voor Lycurgus zaterdagavond het duel tegen Taurus op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Taurus (8 December 2018)
Volleybal
Sat 8 Dec 2018 - 19.55
ONS Sneek neemt het in de Derde Divisie op tegen Noordwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Noordwijk (8 December 2018)
Voetbal
Sat 8 Dec 2018 - 15.00
Jong FC Groningen speelt aankomende zaterdagmiddag op Sportpark Corpus den Hoorn de Noordelijke voetbalderby tegen Harkemase Boys.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Harkemase Boys (8 December 2018)
Voetbal
Sat 8 Dec 2018 - 14.30
Donar neemt het donderdagavond 6 December in MartiniPlaza op tegen Landstede Basketbal uit Zwolle.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (6 December 2018)
Basketbal
Thu 6 Dec 2018 - 19.30
In MartiniPlaza speelt Lycurgus aanstaande dinsdagavond de return in de zestiende finale van de Europese CEV-Cup. De uitwedstrijd leverde een 3-1 nederlaag op voor Lycurgus. Om een golden set af te dwingen is een 3-0 of 3-1 winst nodig.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Lindaren Volley Amriswil (4 December 2018)
Volleybal
Tue 4 Dec 2018 - 20.00
In de Reserve League speelt FC Emmen maandagavond 3 December een thuiswedstrijd tegen Heracles 2.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
FC Emmen 2 - Heracles 2 (3 December 2018)
Voetbal
Mon 3 Dec 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (3 December 2018)
Aflevering 213
Mon 3 Dec 2018 - 17.00
Weet Harkemase Boys op Sportpark De Bosk de drie punten te pakken tegen SteDoCo?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - SteDoCo (1 december 2018)
Voetbal
Sat 1 Dec 2018 - 14.30
In de Hoofdklasse neemt Flevo Boys het aanstaande zaterdagmiddag op tegen ACV uit Assen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Flevo Boys - ACV (1 December 2018)
Voetbal
Sat 1 Dec 2018 - 14.25
In de basketbalcompetitie neemt Donar het dinsdagavond in MartiniPlaza op tegen Den Helder Suns.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (27 November 2018)
Basketbal
Tue 27 Nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (26 November 2018)
Aflevering 212
Mon 26 Nov 2018 - 17.04
Weet LDODK zaterdagavond de winst te pakken tegen DeetosSnel uit Dordrecht?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - DeetosSnel (24 November 2018)
Korfbal
Sat 24 Nov 2018 - 20.00
Achilles 1894 neemt het de Hoofdklasse A zondag op tegen Be Quick 1887.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Achilles 1894 - Be Quick 1887 (24 November 2018)
Voetbal
Sat 24 Nov 2018 - 19.30
Op Sportpark Corpus den Hoorn speelt Jong FC Groningen aanstaande zaterdag het duel tegen Noordwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Noordwijk (24 November 2018)
Voetbal
Sat 24 Nov 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het op het Zuidersportpark in Sneek op tegen DOVO uit Veenendaal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - DOVO (24 November 2018)
Voetbal
Sat 24 Nov 2018 - 14.55
Kijk op donderdagavond naar de Noordelijke basketbalderby op Podium.TV! Aris neemt het in het Kalverdijkje op tegen Donar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Donar (22 November 2018)
Basketbal
Thu 22 Nov 2018 - 20.00
Donar speelt dinsdagavond in MartiniPlaza het Europa Cup duel tegen Spirou Basket. Winst in dit duel is nodig om de tweede ronde te halen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Spirou Basket (20 November 2018)
Basketbal
Tue 20 Nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (19 November 2018)
Aflevering 211
Mon 19 Nov 2018 - 17.04
Weet Aris aanstaande zondagmiddag in het Kalverdijkje de punten te pakken tegen Den Helder Suns?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Den Helder Suns (18 November 2018)
Basketbal
Sun 18 Nov 2018 - 16.00
In de Sneker Sporthal nemen de dames van VC Sneek het op de zaterdagavond op tegen TT Papendal/Arnhem.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - TT Papendal/Arnhem (17 November 2018)
Volleybal
Sat 17 Nov 2018 - 20.00
De handballers van Hurry-Up spelen zaterdagavond in sporthal Angelslo het Europacup duel tegen het Portugese AM Madeira SAD.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - AM Madeira SAD (17 November 2018)
Handbal
Sat 17 Nov 2018 - 18.30
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys op Sportpark de Bosk het duel tegen Quick Boys uit Katwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Quick Boys (17 November 2018)
Voetbal
Sat 17 Nov 2018 - 14.30
In MartiniPlaza speelt Donar op woensdagavond het FIBA Europe Cup duel tegen het Turkse Pinar Karsiyaka.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Pinar Karsiyaka (14 November 2018)
Basketbal
Wed 14 Nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (12 November 2018)
Aflevering 210
Mon 12 Nov 2018 - 17.04
Topvolleybal in MartiniPlaza! De heren van Lycurgus spelen vanavond het duel tegen Dynamo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Dynamo (11 November 2018)
Volleybal
Sun 11 Nov 2018 - 18.00
Weet Donar opnieuw de punten te pakken? In MartiniPlaza speelt Donar zondagmiddag het duel tegen Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Amsterdam (11 November 2018)
Basketbal
Sun 11 Nov 2018 - 16.00
De Korfbal League gaat weer van start! LDODK neemt het zaterdagavond in Sporthal Kortezwaag op tegen DOS '46 uit Nijeveen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - DOS '46 (10 November 2018)
Korfbal
Sat 10 Nov 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (5 November 2018)
Aflevering 209
Mon 5 Nov 2018 - 17.04
Kijk LIVE op Podium.TV of de dames van VC Sneek de overwinning weten te pakken tegen Sliedrecht Sport!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (3 November 2018)
Volleybal
Sat 3 Nov 2018 - 20.00
De basketballers van Aris nemen het zaterdagavond in het Kalverdijkje op tegen Landstede Zwolle.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Landstede Zwolle (3 November 2018)
Basketbal
Sat 3 Nov 2018 - 19.55
Mag ONS Sneek de drie punten bijschrijven na het duel tegen FC Lisse?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - FC Lisse (3 November 2018)
Voetbal
Sat 3 Nov 2018 - 15.00
Jong FC Groningen speelt zaterdag 3 november de competitiewedstrijd tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - VVOG (3 November 2018)
Voetbal
Sat 3 Nov 2018 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (29 Oktober 2018)
Aflevering 208
Mon 29 Oct 2018 - 17.04
Donar neemt het zondagmiddag in de Basketball League op tegen Feyenoord Basketball.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Feyenoord Basketball (28 Oktober 2018)
Basketbal
Sun 28 Oct 2018 - 16.00
Welke club uit Meppel weet er zaterdagavond met de punten vandoor te gaan in de Hoofdklasse? Alcides neemt het in een thuisduel op tegen MSC,
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Alcides - MSC (27 Oktober 2018)
Voetbal
Sat 27 Oct 2018 - 19.00
In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het aankomende zaterdag op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - ASWH (27 Oktober 2018)
Voetbal
Sat 27 Oct 2018 - 14.30
LIVE voetbal uit de Reserve League op Podium.TV! Vanavond neemt Jong SC Cambuur het in Leeuwarden op tegen Jong FC Emmen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong SC Cambuur - Jong FC Emmen (22 Oktober 2018)
Voetbal
Mon 22 Oct 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (22 Oktober 2018)
Aflevering 207
Mon 22 Oct 2018 - 17.04
De dames van VC Sneek spelen aankomende zaterdagavond de competitiewedstrijd tegen Apollo 8 uit Borne.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Apollo 8 (21 Oktober 2018)
Volleybal
Sun 21 Oct 2018 - 16.00
Aris Leeuwarden speelt zaterdagavond het Dutch Basketball League duel tegen Weert.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - BAL Weert (20 Oktober 2018)
Basketbal
Sat 20 Oct 2018 - 19.55
Weet Jong FC Groningen zaterdagmiddag op Sportpark Corpus den Hoorn de punten te pakken tegen voetbalvereniging Hoek?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Hoek (20 Oktober 2018)
Voetbal
Sat 20 Oct 2018 - 15.00
Op het Zuidersportpark neemt ONS Sneek het in de Derde Divisie op tegen ODIN '59 uit Heemskerk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - ODIN '59 (20 Oktober 2018)
Voetbal
Sat 20 Oct 2018 - 14.55
Donar speelt de eerste thuiswedstrijd in de FIBA Europe Cup tegen het Turkse Istanbul BBSK.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Istanbul BBSK (17 Oktober 2018)
Basketbal
Wed 17 Oct 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (15 Oktober 2018)
Aflevering 206
Mon 15 Oct 2018 - 17.04
De mannen van Aris strijden zaterdagavond in het Kalverdijkje om de punten tegen Apollo Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Apollo (13 Oktober 2018)
Basketbal
Sat 13 Oct 2018 - 20.00
In MartiniPlaza speelt Donar zaterdagavond het competitieduel tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - New Heroes (13 Oktober 2018)
Basketbal
Sat 13 Oct 2018 - 19.30
Weten de voetballers van ONS Sneek aankomend weekend de 3 punten te pakken? Op het Zuidersportpark wordt het duel tegen de Ajax Amateurs gespeeld.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Ajax Amateurs (13 Oktober 2018)
Voetbal
Sat 13 Oct 2018 - 15.00
Geniet aanstaande woensdag van de basketbalderby van het Noorden! Donar neemt het in de MartiniPlaza op tegen Aris Leeuwarden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Aris (10 Oktober 2018)
Basketbal
Wed 10 Oct 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (8 Oktober 2018)
Aflevering 205
Mon 8 Oct 2018 - 17.04
In de Dutch Basketball League neemt Donar het deze avond in MartiniPlaza op tegen Weert.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Weert (7 Oktober 2018)
Basketbal
Sun 7 Oct 2018 - 19.30
Voor Hurry Up staat vandaag in de return tegen de Moldavische club HC Olimpus-85-USEFS op het programma. De wedstrijd wordt gespeeld in Sporthal Angelso te Emmen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Europa Cup: Hurry Up - HC Olimpus-85-USEFS (7 Oktober 2018)
Handbal
Sun 7 Oct 2018 - 17.00
In MartiniPlaza strijden Donar, kampioen en bekerwinnaar, en verliezend bekerfinalist Leiden tegen elkaar om de achtste Super Cup.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Super Cup: Donar - Leiden (6 Oktober 2018)
Basketbal
Sat 6 Oct 2018 - 19.30
Hurry Up speelt aankomende zaterdag het eerste Europa Cup duel tegen het Moldavische HC Olimpus-85-USEFS in sporthal Angelslo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Olimpus-85-USEFS - Hurry Up (6 Oktober 2018)
Handbal
Sat 6 Oct 2018 - 16.00
Kijk zaterdagmiddag naar een Noordelijke derby op Podium.TV! Jong FC Groningen neemt het in een thuisduel op tegen ONS Sneek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - ONS Sneek (6 Oktober 2018)
Voetbal
Sat 6 Oct 2018 - 15.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (1 Oktober 2018)
Aflevering 204
Mon 1 Oct 2018 - 17.04
Het volleybalseizoen voor de heren start aankomende zaterdag met de Super Cup, waarin de winnaar van de landstitel Lycurgus het opneemt tegen de bekerkampioen Taurus.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Super Cup (29 September 2018)
Volleybal
Sat 29 Sep 2018 - 20.00
In de handbalcompetitie neemt Hurry Up het aankomende zaterdag op tegen handbalvereniging Bevo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry Up - Bevo (29 September 2018)
Handbal
Sat 29 Sep 2018 - 19.55
Op het Zuidersportpark speelt ONS Sneek op 29 september het duel tegen De Dijk uit Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - De Dijk (29 September 2018)
Voetbal
Sat 29 Sep 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - ASWH (29 September 2018)
Voetbal
Sat 29 Sep 2018 - 14.55
Donar heeft zich gekwalificeerd voor de 2e voorronde van de Basketball Champions League en neemt het in MartiniPlaza op tegen het Zwitserse Fribourg Olympic,
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Fribourg Olympic (25 September 2018)
Basketbal
Tue 25 Sep 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (24 September 2018)
Aflevering 203
Mon 24 Sep 2018 - 17.04
Voetbalvereniging Alcides uit Meppel speelt zaterdagavond 22 september een thuiswedstrijd tegen Achilles 1894.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Alcides - Achilles 1894 (22 September 2018)
Voetbal
Sat 22 Sep 2018 - 23.00
In de eerste voorronde van de Basketball Champions League is Donar gekoppeld aan Sigal Prishtina uit Kosovo. Vandaag staat de return op het programma in MariniPlaza.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Sigal Prishtina (22 September 2018)
Basketbal
Sat 22 Sep 2018 - 20.00
In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het aankomende zondag in een thuisduel op tegen Eemdijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Eemdijk (22 September 2018)
Voetbal
Sat 22 Sep 2018 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (17 September 2018)
Aflevering 202
Mon 17 Sep 2018 - 17.04
In de BENE-League speelt Hurry-Up aankomende zaterdagavond een thuiswedstrijd tegen HC Visé BM.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry Up - HC Visé (15 September 2018)
Handbal
Sat 15 Sep 2018 - 20.00
Aanstaande zaterdag speelt ONS Sneek een Friese derby in de Derde Divisie tegen Harkemase Boys.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Harkemase Boys (15 September 2018)
Voetbal
Sat 15 Sep 2018 - 18.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het aanstaande zaterdag in een thuiswedstrijd op tegen Eemdijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Eemdijk (15 September 2018)
Voetbal
Sat 15 Sep 2018 - 15.00
Dit jaar wordt de 66e editie van Olympia's Tour verreden. De eerste etappe, met start en finish in Assen, telt 125 kilometer.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Olympia's Tour 2018
Wielrennen
Tue 11 Sep 2018 - 14.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (10 September 2018)
Aflevering 201
Mon 10 Sep 2018 - 17.04
Het Open Nederlands Kampioenschap in Hallum staat aanstaande zaterdag voor de skeeleraars op het programma. De wedstrijd over 100 kilometer wordt vaak gekenmerkt door zware omstandigheden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Bartlehiem Skeelertocht (8 September 2018)
ONK Skeeleren
Sat 8 Sep 2018 - 16.30
Op zaterdagmiddag 8 september speelt Harkemase Boys op Sportpark De Bosk het duel tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - VVOG (8 September 2018)
Voetbal
Sat 8 Sep 2018 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (3 September 2018)
Aflevering 200
Mon 3 Sep 2018 - 17.04
ONS Sneek speelt in de Derde Divisie een thuiswedstrijd tegen Achilles '29 uit het Gelderse Groesbeek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Achilles '29 (1 september 2018)
Voetbal
Sat 1 Sep 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het in een thuiswedstrijd op tegen Quick Boys.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Quick Boys (1 september 2018)
Voetbal
Sat 1 Sep 2018 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (27 Augustus 2018)
Aflevering 199
Mon 27 Aug 2018 - 17.04
In de voorbereiding op het komende hockeyseizoen wordt er op Sportpark 'het Harener Holt' de 7e editie van het internationale dameshockeytoernooi gehouden. Op zaterdag 25 augustus neemt GHHC Groningen Dames 1 het op tegen UHC Hamburg Dames 1.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Groningen - Hamburg
Hockey
Sat 25 Aug 2018 - 14.50
Harkemase Boys speelt in de eerste speelronde van het nieuwe voetbalseizoen een thuiswedstrijd tegen SJC uit Noordwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - SJC Noordwijk (25 augustus 2018)
Voetbal
Sat 25 Aug 2018 - 14.30