Podium.TV Home

Sport Noord (2018-2019)

Programma Sport Noord (2018-2019)

Sport Noord (2018-2019)

Programmainformatie

SPORT is hét sportjournaal van Podium.TV waarin er aandacht is voor diverse sporten en sporters uit Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel.

Wedstrijdverslagen, reportages, interviews en ander nieuws over Noordelijke sporters zie je iedere maandag vanaf 17.00 uur in ons programma SPORT.

Alle SPORT afleveringen zijn terug te zien via Video On Demand van Podium.TV.
Wilt u ons laten weten wanneer er een sportevenement plaats vindt? Tip de redactie!

Hierna op Podium.TV


In de tweede ronde van de FIBA Europe Cup neemt Donar het aanstaande woensdag in MartiniPlaza op tegen Dinamo Sassari uit Italië.

Sport Noord (2018-2019): Basketbal

Live uitzending
Vandaag - 19.30 uur
Donar - Dinamo Sassari (12 December 2018)

In de tweede ronde van de FIBA Europe Cup neemt Donar het aanstaande woensdag in MartiniPlaza op tegen Dinamo Sassari uit Italië.

Kijk de wedstrijd vanaf 19.30 uur LIVE op Podium.TV of volg het duel via onze livestream.

afleveringen

In de Reservecompetitie speelt SC Heerenveen 2 op Skoatterwâld het duel tegen FC Emmen 2.
Sport Noord (2018-2019)
SC Heerenveen 2 - FC Emmen 2 (10 December 2018)
Voetbal
ma 10 dec 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (10 December 2018)
Aflevering 214
ma 10 dec 2018 - 17.00
De korfballers van LDODK nemen het aanstaande zondag in Sporthal Kortezwaag op tegen KZ uit Koog aan de Zaan..
Sport Noord (2018-2019)
LDODK - KZ (9 December 2018)
Korfbal
zo 9 dec 2018 - 16.00
In de basketbalcompetitie neemt Aris het zaterdagavond in het Kalverdijkje op tegen Leiden.
Sport Noord (2018-2019)
Aris - Leiden (8 December 2018)
Basketbal
za 8 dec 2018 - 20.00
In de Eredivisie staat voor Lycurgus zaterdagavond het duel tegen Taurus op het programma.
Sport Noord (2018-2019)
Lycurgus - Taurus (8 December 2018)
Volleybal
za 8 dec 2018 - 19.55
ONS Sneek neemt het in de Derde Divisie op tegen Noordwijk.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - Noordwijk (8 December 2018)
Voetbal
za 8 dec 2018 - 15.00
Jong FC Groningen speelt aankomende zaterdagmiddag op Sportpark Corpus den Hoorn de Noordelijke voetbalderby tegen Harkemase Boys.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - Harkemase Boys (8 December 2018)
Voetbal
za 8 dec 2018 - 14.30
Donar neemt het donderdagavond 6 December in MartiniPlaza op tegen Landstede Basketbal uit Zwolle.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (6 December 2018)
Basketbal
do 6 dec 2018 - 19.30
In MartiniPlaza speelt Lycurgus aanstaande dinsdagavond de return in de zestiende finale van de Europese CEV-Cup. De uitwedstrijd leverde een 3-1 nederlaag op voor Lycurgus. Om een golden set af te dwingen is een 3-0 of 3-1 winst nodig.
Sport Noord (2018-2019)
Lycurgus - Lindaren Volley Amriswil (4 December 2018)
Volleybal
di 4 dec 2018 - 20.00
In de Reserve League speelt FC Emmen 2 op maandagavond 3 December een thuiswedstrijd tegen Heracles 2.
Sport Noord (2018-2019)
FC Emmen 2 - Heracles 2 (3 December 2018)
Voetbal
ma 3 dec 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (3 December 2018)
Aflevering 213
ma 3 dec 2018 - 17.00
Weet Harkemase Boys op Sportpark De Bosk de drie punten te pakken tegen SteDoCo?
Sport Noord (2018-2019)
Harkemase Boys - SteDoCo (1 december 2018)
Voetbal
za 1 dec 2018 - 14.30
In de Hoofdklasse neemt Flevo Boys het aanstaande zaterdagmiddag op tegen ACV uit Assen.
Sport Noord (2018-2019)
Flevo Boys - ACV (1 December 2018)
Voetbal
za 1 dec 2018 - 14.25
In de basketbalcompetitie neemt Donar het dinsdagavond in MartiniPlaza op tegen Den Helder Suns.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (27 November 2018)
Basketbal
di 27 nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (26 November 2018)
Aflevering 212
ma 26 nov 2018 - 17.04
Weet LDODK zaterdagavond de winst te pakken tegen DeetosSnel uit Dordrecht?
Sport Noord (2018-2019)
LDODK - DeetosSnel (24 November 2018)
Korfbal
za 24 nov 2018 - 20.00
Achilles 1894 neemt het de Hoofdklasse A zondag op tegen Be Quick 1887.
Sport Noord (2018-2019)
Achilles 1894 - Be Quick 1887 (24 November 2018)
Voetbal
za 24 nov 2018 - 19.30
Op Sportpark Corpus den Hoorn speelt Jong FC Groningen aanstaande zaterdag het duel tegen Noordwijk.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - Noordwijk (24 November 2018)
Voetbal
za 24 nov 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het op het Zuidersportpark in Sneek op tegen DOVO uit Veenendaal.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - DOVO (24 November 2018)
Voetbal
za 24 nov 2018 - 14.55
Kijk op donderdagavond naar de Noordelijke basketbalderby op Podium.TV! Aris neemt het in het Kalverdijkje op tegen Donar.
Sport Noord (2018-2019)
Aris - Donar (22 November 2018)
Basketbal
do 22 nov 2018 - 20.00
Donar speelt dinsdagavond in MartiniPlaza het Europa Cup duel tegen Spirou Basket. Winst in dit duel is nodig om de tweede ronde te halen.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Spirou Basket (20 November 2018)
Basketbal
di 20 nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (19 November 2018)
Aflevering 211
ma 19 nov 2018 - 17.04
Weet Aris aanstaande zondagmiddag in het Kalverdijkje de punten te pakken tegen Den Helder Suns?
Sport Noord (2018-2019)
Aris - Den Helder Suns (18 November 2018)
Basketbal
zo 18 nov 2018 - 16.00
In de Sneker Sporthal nemen de dames van VC Sneek het op de zaterdagavond op tegen TT Papendal/Arnhem.
Sport Noord (2018-2019)
VC Sneek - TT Papendal/Arnhem (17 November 2018)
Volleybal
za 17 nov 2018 - 20.00
De handballers van Hurry-Up spelen zaterdagavond in sporthal Angelslo het Europacup duel tegen het Portugese AM Madeira SAD.
Sport Noord (2018-2019)
Hurry-Up - AM Madeira SAD (17 November 2018)
Handbal
za 17 nov 2018 - 18.30
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys op Sportpark de Bosk het duel tegen Quick Boys uit Katwijk.
Sport Noord (2018-2019)
Harkemase Boys - Quick Boys (17 November 2018)
Voetbal
za 17 nov 2018 - 14.30
In MartiniPlaza speelt Donar op woensdagavond het FIBA Europe Cup duel tegen het Turkse Pinar Karsiyaka.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Pinar Karsiyaka (14 November 2018)
Basketbal
wo 14 nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (12 November 2018)
Aflevering 210
ma 12 nov 2018 - 17.04
Topvolleybal in MartiniPlaza! De heren van Lycurgus spelen vanavond het duel tegen Dynamo.
Sport Noord (2018-2019)
Lycurgus - Dynamo (11 November 2018)
Volleybal
zo 11 nov 2018 - 18.00
Weet Donar opnieuw de punten te pakken? In MartiniPlaza speelt Donar zondagmiddag het duel tegen Amsterdam.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Amsterdam (11 November 2018)
Basketbal
zo 11 nov 2018 - 16.00
De Korfbal League gaat weer van start! LDODK neemt het zaterdagavond in Sporthal Kortezwaag op tegen DOS '46 uit Nijeveen.
Sport Noord (2018-2019)
LDODK - DOS '46 (10 November 2018)
Korfbal
za 10 nov 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (5 November 2018)
Aflevering 209
ma 5 nov 2018 - 17.04
Kijk LIVE op Podium.TV of de dames van VC Sneek de overwinning weten te pakken tegen Sliedrecht Sport!
Sport Noord (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (3 November 2018)
Volleybal
za 3 nov 2018 - 20.00
De basketballers van Aris nemen het zaterdagavond in het Kalverdijkje op tegen Landstede Zwolle.
Sport Noord (2018-2019)
Aris - Landstede Zwolle (3 November 2018)
Basketbal
za 3 nov 2018 - 19.55
Mag ONS Sneek de drie punten bijschrijven na het duel tegen FC Lisse?
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - FC Lisse (3 November 2018)
Voetbal
za 3 nov 2018 - 15.00
Jong FC Groningen speelt zaterdag 3 november de competitiewedstrijd tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - VVOG (3 November 2018)
Voetbal
za 3 nov 2018 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (29 Oktober 2018)
Aflevering 208
ma 29 okt 2018 - 17.04
Donar neemt het zondagmiddag in de Basketball League op tegen Feyenoord Basketball.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Feyenoord Basketball (28 Oktober 2018)
Basketbal
zo 28 okt 2018 - 16.00
Welke club uit Meppel weet er zaterdagavond met de punten vandoor te gaan in de Hoofdklasse? Alcides neemt het in een thuisduel op tegen MSC,
Sport Noord (2018-2019)
Alcides - MSC (27 Oktober 2018)
Voetbal
za 27 okt 2018 - 19.00
In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het aankomende zaterdag op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord (2018-2019)
Harkemase Boys - ASWH (27 Oktober 2018)
Voetbal
za 27 okt 2018 - 14.30
LIVE voetbal uit de Reserve League op Podium.TV! Vanavond neemt Jong SC Cambuur het in Leeuwarden op tegen Jong FC Emmen.
Sport Noord (2018-2019)
Jong SC Cambuur - Jong FC Emmen (22 Oktober 2018)
Voetbal
ma 22 okt 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (22 Oktober 2018)
Aflevering 207
ma 22 okt 2018 - 17.04
De dames van VC Sneek spelen aankomende zaterdagavond de competitiewedstrijd tegen Apollo 8 uit Borne.
Sport Noord (2018-2019)
VC Sneek - Apollo 8 (21 Oktober 2018)
Volleybal
zo 21 okt 2018 - 16.00
Aris Leeuwarden speelt zaterdagavond het Dutch Basketball League duel tegen Weert.
Sport Noord (2018-2019)
Aris - BAL Weert (20 Oktober 2018)
Basketbal
za 20 okt 2018 - 19.55
Weet Jong FC Groningen op Sportpark Corpus den Hoorn de punten te pakken tegen voetbalvereniging Hoek?
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - Hoek (20 Oktober 2018)
Voetbal
za 20 okt 2018 - 15.00
Op het Zuidersportpark neemt ONS Sneek het in de Derde Divisie op tegen ODIN '59 uit Heemskerk.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - ODIN '59 (20 Oktober 2018)
Voetbal
za 20 okt 2018 - 14.55
Donar speelt de eerste thuiswedstrijd in de FIBA Europe Cup tegen het Turkse Istanbul BBSK.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Istanbul BBSK (17 Oktober 2018)
Basketbal
wo 17 okt 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (15 Oktober 2018)
Aflevering 206
ma 15 okt 2018 - 17.04
De mannen van Aris strijden zaterdagavond in het Kalverdijkje om de punten tegen Apollo Amsterdam.
Sport Noord (2018-2019)
Aris - Apollo (13 Oktober 2018)
Basketbal
za 13 okt 2018 - 20.00
In MartiniPlaza speelt Donar zaterdagavond het competitieduel tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - New Heroes (13 Oktober 2018)
Basketbal
za 13 okt 2018 - 19.30
Weten de voetballers van ONS Sneek aankomend weekend de 3 punten te pakken? Op het Zuidersportpark wordt het duel tegen de Ajax Amateurs gespeeld.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - Ajax Amateurs (13 Oktober 2018)
Voetbal
za 13 okt 2018 - 15.00
Geniet aanstaande woensdag van de basketbalderby van het Noorden! Donar neemt het in de MartiniPlaza op tegen Aris Leeuwarden.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Aris (10 Oktober 2018)
Basketbal
wo 10 okt 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (8 Oktober 2018)
Aflevering 205
ma 8 okt 2018 - 17.04
In de Dutch Basketball League neemt Donar het deze avond in MartiniPlaza op tegen Weert.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Weert (7 Oktober 2018)
Basketbal
zo 7 okt 2018 - 19.30
Voor Hurry Up staat vandaag in de return tegen de Moldavische club HC Olimpus-85-USEFS op het programma. De wedstrijd wordt gespeeld in Sporthal Angelso te Emmen.
Sport Noord (2018-2019)
Europa Cup: Hurry Up - HC Olimpus-85-USEFS (7 Oktober 2018)
Handbal
zo 7 okt 2018 - 17.00
In MartiniPlaza strijden Donar, kampioen en bekerwinnaar, en verliezend bekerfinalist Leiden tegen elkaar om de achtste Super Cup.
Sport Noord (2018-2019)
Super Cup: Donar - Leiden (6 Oktober 2018)
Basketbal
za 6 okt 2018 - 19.30
Hurry Up speelt aankomende zaterdag het eerste Europa Cup duel tegen het Moldavische HC Olimpus-85-USEFS in sporthal Angelslo.
Sport Noord (2018-2019)
Olimpus-85-USEFS - Hurry Up (6 Oktober 2018)
Handbal
za 6 okt 2018 - 16.00
Kijk zaterdagmiddag naar een Noordelijke derby op Podium.TV! Jong FC Groningen neemt het in een thuisduel op tegen ONS Sneek.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - ONS Sneek (6 Oktober 2018)
Voetbal
za 6 okt 2018 - 15.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (1 Oktober 2018)
Aflevering 204
ma 1 okt 2018 - 17.04
Het volleybalseizoen voor de heren start aankomende zaterdag met de Super Cup, waarin de winnaar van de landstitel Lycurgus het opneemt tegen de bekerkampioen Taurus.
Sport Noord (2018-2019)
Super Cup (29 September 2018)
Volleybal
za 29 sep 2018 - 20.00
In de handbalcompetitie neemt Hurry Up het aankomende zaterdag op tegen handbalvereniging Bevo.
Sport Noord (2018-2019)
Hurry Up - Bevo (29 September 2018)
Handbal
za 29 sep 2018 - 19.55
Op het Zuidersportpark speelt ONS Sneek op 29 september het duel tegen De Dijk uit Amsterdam.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - De Dijk (29 September 2018)
Voetbal
za 29 sep 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - ASWH (29 September 2018)
Voetbal
za 29 sep 2018 - 14.55
Donar heeft zich gekwalificeerd voor de 2e voorronde van de Basketball Champions League en neemt het in MartiniPlaza op tegen het Zwitserse Fribourg Olympic,
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Fribourg Olympic (25 September 2018)
Basketbal
di 25 sep 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (24 September 2018)
Aflevering 203
ma 24 sep 2018 - 17.04
Voetbalvereniging Alcides uit Meppel speelt zaterdagavond 22 september een thuiswedstrijd tegen Achilles 1894.
Sport Noord (2018-2019)
Alcides - Achilles 1894 (22 September 2018)
Voetbal
za 22 sep 2018 - 23.00
In de eerste voorronde van de Basketball Champions League is Donar gekoppeld aan Sigal Prishtina uit Kosovo. Vandaag staat de return op het programma in MariniPlaza.
Sport Noord (2018-2019)
Donar - Sigal Prishtina (22 September 2018)
Basketbal
za 22 sep 2018 - 20.00
In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het aankomende zondag in een thuisduel op tegen Eemdijk.
Sport Noord (2018-2019)
Harkemase Boys - Eemdijk (22 September 2018)
Voetbal
za 22 sep 2018 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (17 September 2018)
Aflevering 202
ma 17 sep 2018 - 17.04
In de BENE-League speelt Hurry-Up aankomende zaterdagavond een thuiswedstrijd tegen HC Visé BM.
Sport Noord (2018-2019)
Hurry Up - HC Visé (15 September 2018)
Handbal
za 15 sep 2018 - 20.00
Aanstaande zaterdag speelt ONS Sneek een Friese derby in de Derde Divisie tegen Harkemase Boys.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - Harkemase Boys (15 September 2018)
Voetbal
za 15 sep 2018 - 18.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het aanstaande zaterdag in een thuiswedstrijd op tegen Eemdijk.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - Eemdijk (15 September 2018)
Voetbal
za 15 sep 2018 - 15.00
Dit jaar wordt de 66e editie van Olympia's Tour verreden. De eerste etappe, met start en finish in Assen, telt 125 kilometer.
Sport Noord (2018-2019)
Olympia's Tour 2018
Wielrennen
di 11 sep 2018 - 14.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (10 September 2018)
Aflevering 201
ma 10 sep 2018 - 17.04
Het Open Nederlands Kampioenschap in Hallum staat aanstaande zaterdag voor de skeeleraars op het programma. De wedstrijd over 100 kilometer wordt vaak gekenmerkt door zware omstandigheden.
Sport Noord (2018-2019)
Bartlehiem Skeelertocht (8 September 2018)
ONK Skeeleren
za 8 sep 2018 - 16.30
Op zaterdagmiddag 8 september speelt Harkemase Boys op Sportpark De Bosk het duel tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord (2018-2019)
Harkemase Boys - VVOG (8 September 2018)
Voetbal
za 8 sep 2018 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (3 September 2018)
Aflevering 200
ma 3 sep 2018 - 17.04
ONS Sneek speelt in de Derde Divisie een thuiswedstrijd tegen Achilles '29 uit het Gelderse Groesbeek.
Sport Noord (2018-2019)
ONS Sneek - Achilles '29 (1 september 2018)
Voetbal
za 1 sep 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het in een thuiswedstrijd op tegen Quick Boys.
Sport Noord (2018-2019)
Jong FC Groningen - Quick Boys (1 september 2018)
Voetbal
za 1 sep 2018 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (27 Augustus 2018)
Aflevering 199
ma 27 aug 2018 - 17.04
In de voorbereiding op het komende hockeyseizoen wordt er op Sportpark 'het Harener Holt' de 7e editie van het internationale dameshockeytoernooi gehouden. Op zaterdag 25 augustus neemt GHHC Groningen Dames 1 het op tegen UHC Hamburg Dames 1.
Sport Noord (2018-2019)
GHHC Groningen Dames 1 - UHC Hamburg Dames 1 (25 augustus 2018)
Hockey
za 25 aug 2018 - 14.50
Harkemase Boys speelt in de eerste speelronde van het nieuwe voetbalseizoen een thuiswedstrijd tegen SJC uit Noordwijk.
Sport Noord (2018-2019)
Harkemase Boys - SJC Noordwijk (25 augustus 2018)
Voetbal
za 25 aug 2018 - 14.30