Podium.TV Home

Sport Noord LIVE (2018-2019)

Programma Sport Noord LIVE (2018-2019)

Sport Noord LIVE (2018-2019)

Programmainformatie

SPORT is hét sportjournaal van Podium.TV waarin er aandacht is voor diverse sporten en sporters uit Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel.

Wedstrijdverslagen, reportages, interviews en ander nieuws over Noordelijke sporters zie je iedere maandag vanaf 17.30 uur in ons programma SPORT.

Alle SPORT afleveringen zijn terug te zien via Video On Demand van Podium.TV.
Wilt u ons laten weten wanneer er een sportevenement plaats vindt? Tip de redactie!

afleveringen

Kaatsliefhebbers kunnen woensdag 21 augustus kijken naar een LIVE verslag van de Dames PC. Welk partuur weet op het kaatsveld in Weidum de overwinning in de wacht te slepen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Dames PC 2019
Kaatsen
wo 21 aug 2019 - 17.00
Gamma Racing Day is het grootste gecombineerde auto-, motor- en kartrace evenement van Europa!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Gamma Racing Day 2019
Motor- en Autosport
za 17 aug 2019 - 13.10
De achtste editie van de Slag om Norg wordt zondag 11 augustus verreden. Het betreft een UCI 1.1 koers, een echte profwedstrijd!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Slag om Norg 2019
Wielrennen
zo 11 aug 2019 - 15.00
Aanstaande woensdag kun je kijken naar LIVE kaatsen op Podium.TV! Voor de jongens van 14 tot 16 jaar staat in Wommels de Freulepartij op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Freulepartij Wommels 2019
Kaatsen
wo 7 aug 2019 - 16.30
Diverse profrenners, waaronder Bauke Mollema en Dylan Groenewegen staan aanstaande dinsdag aan het vertrek van Het spektakel van Steenwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Het spektakel van Steenwijk 2019
Wielrennen
di 6 aug 2019 - 19.00
Wielerliefhebbers kunnen dinsdag 30 juli LIVE kijken naar de 38e editie van de Profronde van Surhuisterveen. Het criterium trekt jaarlijks grote namen uit de Tour de France. Dit jaar staan onder andere Mike Teunissen, winnaar van de eerste etappe van de Tour de France, en lokale held Pieter Weening aan de start. Ook schaatstoppers Jorrit Bergsma en Arjan Stroetinga nemen deel aan de profronde.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Profronde van Surhuisterveen 2019
Wielrennen
di 30 jul 2019 - 18.30
De 23e editie van de Stadsloop in Appingedam staat zaterdag 29 juni op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Stadsloop Appingedam 2019
Hardlopen
za 29 jun 2019 - 18.30
In stadion De Oude Meerdijk wordt op zaterdag 15 juni een oude traditie in ere hersteld. Noord-Nederland speelt de semi-interland tegen Noord-Duitsland. Ron Jans is bondscoach van het Noordelijk elftal tijdens de wedstrijd waarin de beste amateurspelers uit het Noorden van Nederland het opnemen tegen de beste amateurspelers van Noord Duitsland.

De wedstrijd werd in 1913 voor het eerst gespeeld, de 28ste en laatst gespeelde editie vond plaats in 1960.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Noord-Nederland - Noord-Duitsland (15 juni 2019)
Voetbal
za 15 jun 2019 - 14.40
Welk team mag zich basketbalkampioen van Nederland noemen? Geeft de wedstrijd van vandaag de doorslag of moeten Donar en Landstede Basketbal nog een zevende finalewedstrijd spelen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (1 Juni 2019)
Basketbal
za 1 jun 2019 - 16.00
Op Hemelvaartsdag gaat de strijd om het landskampioenschap verder tussen Donar en Landstede Basketbal. In het Landstede Sportcentrum spelen beide clubs de vijfde finalewedstrijd.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Landstede Basketbal - Donar (30 Mei 2019)
Basketbal
do 30 mei 2019 - 14.00
In het Hitachi Capital Mobility Stadion speelt FC Groningen onder-19 aanstaande woensdag het KNVB-bekerfinale duel tegen Ajax onder-19.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
FC Groningen onder-19 - Ajax onder-19 (Bekerfinale)
Voetbal
wo 29 mei 2019 - 18.00
Weet Donar aanstaande dinsdag de winst naar zich toe te trekken in het vierde finaleduel om het landskampioenschap?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (28 Mei 2019)
Basketbal
di 28 mei 2019 - 19.30
Harkemase Boys speelt zaterdagmiddag op Sportpark De Bosk het laatste competitieduel van dit seizoen tegen Hoek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Hoek (25 Mei 2019)
Voetbal
za 25 mei 2019 - 14.30
In de finale van de play-offs om het landskampioenschap neemt Donar het op tegen Landstede Basketbal. De finale wordt gespeeld in een 'Best of 7 serie'. Op donderdag 23 mei staat de tweede finalewedstrijd op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (23 Mei 2019)
Basketbal
do 23 mei 2019 - 19.30
Op het sportpark van LSC in Sneek speelt het Sneker voetbalteam onder leiding van Foppe de Haan een herdenkingsduel tegen Team West. De wedstrijd wordt gespeeld om stil te staan bij een razzia, dan exact 75 jaar geleden.

Aanleiding van het duel is het boek '21 man, van sportjournalist Peter van der Meeren. Het boek zal voorafgaand aan de wedstrijd worden gepresenteerd.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Herdenkingswedstrijd
Voetbal
di 21 mei 2019 - 18.50
Jong FC Groningen neemt het zaterdagmiddag in een thuisduel op tegen SteDoCo uit Hoornaar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - SteDoCo (18 Mei 2019)
Voetbal
za 18 mei 2019 - 14.30
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het zaterdagmiddag op tegen DVS '33 uit Ermelo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - DVS '33 (18 Mei 2019)
Voetbal
za 18 mei 2019 - 14.25
Lycurgus speelt aanstaande zondag in MartiniPlaza de beslissende finale om de landstitel tegen Orion.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (12 Mei 2019)
Volleybal
zo 12 mei 2019 - 15.25
Donar strijdt zaterdagavond in de halve finale van de play-offs tegen ZZ Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - ZZ Leiden (11 Mei 2019)
Basketbal
za 11 mei 2019 - 19.30
In Zuidoost Drenthe wordt aanstaande zaterdag de 28e editie van de PWZ Zuidenveldtour verreden, een internationale wielerklassieker voor elite-renners en beloften.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
PWZ Zuidenveldtour 2019
Wielrennen
za 11 mei 2019 - 15.00
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys aanstaande zaterdag het thuisduel tegen FC Lisse.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - FC Lisse (11 Mei 2019)
Voetbal
za 11 mei 2019 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (6 Mei 2019)
Aflevering 232
ma 6 mei 2019 - 17.30
Voor Lycurgus staat zondagmiddag de vierde wedstrijd van de best-of-five finale om het landskampioenschap op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Orion - Lycurgus (5 mei 2019)
Volleybal
zo 5 mei 2019 - 13.30
Aanstaande zaterdag staan de elite mannen aan het vertrek van één van de oudste wielerklassiekers van Nederland; de Ronde van Overijssel!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Ronde van Overijssel 2019
Wielrennen
za 4 mei 2019 - 15.00
In het Kalverdijkje speelt Aris Leeuwarden aanstaande donderdag het play-off duel tegen Landstede Basketbal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Landstede Basketbal (2 Mei 2019)
Basketbal
do 2 mei 2019 - 20.00
Voor Lycurgus staat woensdagavond de derde wedstrijd van de best-of-five finale om het landskampioenschap op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (1 Mei 2019)
Volleybal
wo 1 mei 2019 - 19.30
De toppers van het inline skaten komen woensdagavond 1 mei in actie tijdens de Klim van Steenwijk. De organisatie verwacht ook internationale deelname aan de wedstrijd die deel uit maakt van de KNSB Marathon Cup 2019.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Klim van Steenwijk (1 Mei 2019)
Skeeleren
wo 1 mei 2019 - 18.30
Donar neemt het aanstaande dinsdag in de kwartfinale van de play offs op tegen Den Helder Suns.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (30 April 2019)
Basketbal
di 30 apr 2019 - 19.00
Aris Leeuwarden speelt zondagmiddag het laatste competitieduel van dit seizoen. De tegenstander in het Kalverdijkje is Feyenoord Basketball.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Feyenoord Basketball (28 April 2019)
Basketbal
zo 28 apr 2019 - 16.00
Voor Lycurgus staat aanstaande zondagmiddag de tweede wedstrijd van de best-of-five finale om het landskampioenschap op het programma. De eerste wedstrijd werd paaszondag in MartiniPlaza gewonnen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Orion - Lycurgus (28 April 2019)
Volleybal
zo 28 apr 2019 - 15.00
Weet Donar donderdagavond de winst te pakken in het competitieduel tegen Leiden?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Leiden (25 April 2019)
Basketbal
do 25 apr 2019 - 19.30
VC Sneek speelt woensdagavond de derde wedstrijd om het landskampioenschap. De afgelopen duels resulteerden in een nederlaag dus het kampioenschap lijkt ver weg. Weten de dames van VC Sneek er deze keer wel met de overwinning vandoor te gaan?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sliedrecht Sport - VC Sneek (24 April 2019)
Volleybal
wo 24 apr 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (23 April 2019)
Aflevering 231
di 23 apr 2019 - 17.30
In de finale van de play-offs neemt Lycurgus het op tegen Orion uit Doetinchem.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (21 April 2019)
Volleybal
zo 21 apr 2019 - 16.00
De dames van VC Sneek spelen in de finale om het landskampioenschap tegen Sliedrecht Sport. De tweede wedstrijd is een thuiswedstrijd in de Sneker Sporthal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (21 April 2019)
Volleybal
zo 21 apr 2019 - 15.55
Weet Donar zaterdagavond het competitieduel tegen Den Helder Suns te winnen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (20 April 2019)
Basketbal
za 20 apr 2019 - 19.30
De ManMeer!-Cup finales worden aanstaande zaterdag gespeeld in Sportstad Heerenveen en Podium.TV is er LIVE bij!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ManMeer!-Cup finales (20 April 2019)
Waterpolo
za 20 apr 2019 - 15.55
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het zaterdagmiddag op het Zuidersportpark op tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - VVOG (20 April 2019)
Voetbal
za 20 apr 2019 - 15.00
In het Kalverdijkje speelt Aris Leeuwarden woensdagavond het competitieduel tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - New Heroes (17 April 2019)
Basketbal
wo 17 apr 2019 - 20.00
De dames van VC Sneek spelen in de finale om het landskampioenschap tegen Sliedrecht Sport. De eerste wedstrijd is een uitwedstrijd in Sliedrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sliedrecht Sport - VC Sneek (17 April 2019)
Volleybal
wo 17 apr 2019 - 19.30
Donar neemt het dinsdagavond in MartiniPlaza op tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Leiden (16 April 2019)
Basketbal
di 16 apr 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (15 April 2019)
Aflevering 230
ma 15 apr 2019 - 17.30
De basketballers van Aris Leeuwarden nemen het zaterdagavond in een competitieduel op tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Leiden (13 April 2019)
Basketbal
za 13 apr 2019 - 20.00
De wereldtop van de vrouwelijke wielersport staat in de tweede week van april aan het vertrek van de Healthy Ageing Tour. Podium.TV verzorgt de gehele week LIVE uitzendingen van de UCI-etappewedstrijd voor vrouwen. De junior-vrouwenwedstrijd is via onze livestream te bekijken. José Been zal de wedstrijden voorzien van commentaar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Healthy Ageing Tour 2019
Wielrennen
wo 10 apr 2019 - 14.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (8 April 2019)
Aflevering 229
ma 8 apr 2019 - 17.30
De dames van VC Sneek strijden in de Sneker Sporthal om de winst in het play-off duel tegen FAST.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - FAST (6 April 2019)
Volleybal
za 6 apr 2019 - 20.30
Aanstaande zaterdagavond speelt LDODK de thuiswedstrijd in de play-offs tegen PKC.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - PKC (6 April 2019)
Korfbal
za 6 apr 2019 - 20.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het in een thuisduel op tegen voetbalvereniging SteDoCo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - SteDoCo (6 April 2019)
Voetbal
za 6 apr 2019 - 15.00
Weet Jong FC Groningen op Sportpark Corpus den Hoorn de winst te pakken tegen Ajax Amateurs?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Ajax Amateurs (6 April 2019)
Voetbal
za 6 apr 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (1 April 2019)
Aflevering 228
ma 1 apr 2019 - 17.30
In het Alfa-college Sportcentrum speelt Lycurgus op zaterdagavond het play-off duel tegen Dynamo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Dynamo (30 Maart 2019)
Volleybal
za 30 mrt 2019 - 19.30
Welke voetbalclub uit Meppel weet er zaterdagavond met de punten vandoor te gaan in de Hoofdklasse? MSC neemt het in een thuisduel op tegen Alcides.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
MSC - Alcides (30 Maart 2019)
Voetbal
za 30 mrt 2019 - 19.00
Harkemase Boys en Jong FC Groningen strijden aankomende zaterdag in de Noordelijke voetbalderby om de winst.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Jong FC Groningen (30 Maart 2019)
Voetbal
za 30 mrt 2019 - 14.30
Maar liefst 24 coureurs uit verschillende landen strijden vrijdagavond 29 maart op het ijs van Thialf middels een knock-out systeem om de Roelof Thijs Bokaal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Roelof Thijs Bokaal 2019
IJsspeedway
vr 29 mrt 2019 - 18.45
De dames van VC Sneek nemen het in de play-offs op tegen Springendal Set-Up '65.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Springendal Set-Up '65 (27 Maart 2019)
Volleybal
wo 27 mrt 2019 - 20.00
In MartiniPlaza strijdt Donar om de winst in het competitieduel tegen Dutch Windmills uit Dordrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Dutch Windmills (27 Maart 2019)
Basketbal
wo 27 mrt 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (25 Maart 2019)
Aflevering 227
ma 25 mrt 2019 - 17.30
Voor LDODK staat de 18e en laatste speelronde van de Korfbal Leaugue aanstaande zaterdag op het programma. LDODK verzekerde zich afgelopen week al van de derde plaats op de ranglijst en neemt het op tegen de huidige nummer vier, Fortuna uit Delft.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - Fortuna (23 Maart 2019)
Korfbal
za 23 mrt 2019 - 20.00
Kijk aanstaande zaterdag naar de Noordelijke basketbalderby tussen Donar en Aris Leeuwarden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Aris Leeuwarden (23 Maart 2019)
Basketbal
za 23 mrt 2019 - 19.30
In eigen land strijdt het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar in de finaleronde om een plek op het Europees kampioenschap. De tegenstander aankomende zaterdag op Sportpark Marsdijk in Assen is Slovenië O19.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Nederland O19 - Slovenië O19 (23 Maart 2019)
Voetbal
za 23 mrt 2019 - 16.00
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys aanstaande zaterdag op Sportpark de Bosk het duel tegen Ajax Amateurs.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Ajax Amateurs (23 Maart 2019)
Voetbal
za 23 mrt 2019 - 14.30
De Nederlandse handbaldames spelen in MartiniPlaza een oefeninterland tegen Duitsland en Podium.TV is er LIVE bij!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Nederland - Duitsland (22 Maart 2019)
Handbal
vr 22 mrt 2019 - 19.30
In de Dutch Basketball League strijdt Aris Leeuwarden dinsdagavond om de winst tijdens het duel tegen Den Helder Suns.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Den Helder Suns (19 maart 2019)
Basketbal
di 19 mrt 2019 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (18 Maart 2019)
Aflevering 226
ma 18 mrt 2019 - 17.30
Weten de heren van Lycurgus de koppositie in de kampioenspoule te verstevigen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Zaanstad (16 Maart 2019)
Volleybal
za 16 mrt 2019 - 20.00
In de hoofdklasse is er een meppeler derby tussen  MSC en Alcides.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
MSC - Alicdes (16 Maart 2019)
Hoofdklasse voetbal
za 16 mrt 2019 - 19.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het aanstaande zaterdag op tegen het Noordwijkse SJC.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - SJC (16 Maart 2019)
Voetbal
za 16 mrt 2019 - 15.00
Weet Jong FC Groningen aanstaande zaterdag de winst te pakken in het thuisduel tegen ODIN '59?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - ODIN '59 (16 Maart 2019)
Voetbal
za 16 mrt 2019 - 14.55
Weet Donar in Oostende te stunten en de kwartfinales van de FIBA Europe Cup te behalen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Filou Oostende - Donar (13 maart 2019)
Basketbal
wo 13 mrt 2019 - 19.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (11 Maart 2019)
Aflevering 225
ma 11 mrt 2019 - 17.30
Korfbalvereniging LDODK krijgt aankomende zaterdag bezoek van PKC uit Papendrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - PKC (9 Maart 2019)
Korfbal
za 9 mrt 2019 - 20.00
In de Sneker Sporthal wordt het play-offduel tussen de dames van VC Sneek en Eurosped gespeeld.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Eurosped (9 Maart 2019)
Volleybal
za 9 mrt 2019 - 19.55
Weet Harkemase Boys aanstaande zaterdag op Sportpark de Bosk tegenstander Noordwijk te verrassen?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Noordwijk (9 Maart 2019)
Voetbal
za 9 mrt 2019 - 14.30
In Sporthal het Kalverdijkje is Dutch Windmills de tegenstander van Aris Leeuwarden voor het duel in de Dutch Basketball League.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Dutch Windmills (6 Maart 2019)
Basketbal
wo 6 mrt 2019 - 20.00
Lycurgus speelt aanstaande woensdagavond het play-offduel tegen Sliedrecht Sport.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Sliedrecht Sport (6 Maart 2019)
Volleybal
wo 6 mrt 2019 - 19.55
In de achtste finale van de FIBA Europe Cup neemt Donar het in MartiniPlaza op tegen het Belgische Filou Oostende.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Filou Oostende (5 Maart 2019)
Basketbal
di 5 mrt 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (4 Maart 2019)
Aflevering 224
ma 4 mrt 2019 - 17.30
De dames van VC Sneek nemen het aankomende zaterdag in de competitie op tegen de huidige nummer 1 Sliedrecht Sport.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (2 Maart 2019)
Volleybal
za 2 mrt 2019 - 20.30
Weet Aris Leeuwarden aankomende zaterdagavond de punten te pakken tegen Landstede Basketbal?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Landstede Basketbal (2 Maart 2019)
Basketbal
za 2 mrt 2019 - 20.00
Vanaf zaterdag 2 maart kun je weer LIVE genieten van wielerkoersen op Podium.TV! De Ronde van Groningen is een wielerronde voor top amateurs door de provincie Groningen over ongeveer 175 kilometer met de finish in Uithuizermeeden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Ronde van Groningen (2 Maart 2019)
Wielrennen
za 2 mrt 2019 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (25 Februari 2019)
Aflevering 223
ma 25 feb 2019 - 17.30
Weet Jong FC Groningen in de Derde Divisie de winst te pakken tegen FC Lisse?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - FC Lisse (23 Februari 2019)
Voetbal
za 23 feb 2019 - 15.00
ONS Sneek neemt het aankomende zaterdag in een thuisduel op tegen Hoek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Hoek (23 Februari 2019)
Voetbal
za 23 feb 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (18 Februari 2019)
Aflevering 222
ma 18 feb 2019 - 17.30
In sporthal Kortezwaag neemt LDODK het aankomende zaterdag in de korfbalcompetitie op tegen KCC uit Capelle aan den IJssel.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - KCC (16 Februari 2019)
Korfbal
za 16 feb 2019 - 20.00
Weet Donar dit weekend de punten te pakken in het competitieduel tegen Feyenoord?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Feyenoord (16 Februari 2019)
Basketbal
za 16 feb 2019 - 19.30
Welk team weet de Noordelijke voetbalderby te winnen? Harkemase Boys neemt het in een thuisduel op tegen ONS Sneek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - ONS Sneek (16 Februari 2019)
Voetbal
za 16 feb 2019 - 14.30
De handballers van Hurry-Up nemen het in de achtste bekerfinale op tegen E&O uit Emmen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - E&O (14 Februari 2019)
Handbal
do 14 feb 2019 - 20.00
Donar speelt aanstaande woensdagavond in het kader van de NBB-Beker in MartiniPlaza het duel tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Leiden (13 Februari 2019)
Basketbal
wo 13 feb 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (11 Februari 2019)
Aflevering 221
ma 11 feb 2019 - 17.30
De dames van VC Sneek spelen aankomende zaterdag in de Sneker Sporthal de competitiewedstrijd tegen Springendal Set-Up '65.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Springendal Set-Up '65 (9 Februari 2019)
Volleybal
za 9 feb 2019 - 20.00
Weten de handballers van Hurry-Up aankomende zaterdag de winst te pakken in het duel tegen Initia Hasselt?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - Initia Hasselt (9 Februari 2019)
Handbal
za 9 feb 2019 - 19.55
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het aankomend weekend in een thuiswedstrijd op tegen Eemdijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Eemdijk (9 Februari 2019)
Voetbal
za 9 feb 2019 - 15.00
Op Sportpark Corpus den Hoorn in Groningen nemen de voetballers van Jong FC Groningen het in de Derde Divisie op tegen De Dijk uit Amsterdam. Weet de club uit Groningen aankomend weekend de punten te pakken?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - De Dijk (9 Februari 2019)
Voetbal
za 9 feb 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (4 Februari 2019)
Aflevering 220
ma 4 feb 2019 - 17.30
In Sportcentrum Kortezwaag ontvangt LDODK op zaterdagavond de korfballers van DVO uit Bennekom.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - DVO (2 Februari 2019)
Korfbal
za 2 feb 2019 - 20.00
In MartiniPlaza is Landstede Basketbal uit Zwolle zaterdag 2 februari de tegenstander van Donar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (2 Februari 2019)
Basketbal
za 2 feb 2019 - 19.30
Harkemase Boys treft zaterdag 2 januari op Sportpark De Bosk het Heemskerkse ODIN '59.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - ODIN '59 (2 Februari 2019)
Voetbal
za 2 feb 2019 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (28 Januari 2019)
Aflevering 219
ma 28 jan 2019 - 17.00
Weet Aris wederom de punten te pakken? Aanstaande zaterdag staat het competitieduel tegen Amsterdam op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris Leeuwarden - Amsterdam (26 Januari 2019)
Basketbal
za 26 jan 2019 - 20.00
In MartiniPlaza neemt Donar het zaterdagavond op tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - New Heroes (26 Januari 2019)
Basketbal
za 26 jan 2019 - 19.30
Weet Jong FC Groningen zaterdagmiddag de punten te pakken tegen Achilles '29 uit Groesbeek?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Achilles '29 (26 Januari 2019)
Voetbal
za 26 jan 2019 - 15.00
Op het Zuidersportpark nemen de voetballers van ONS Sneek het in een thuisduel op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - ASWH (26 Januari 2019)
Voetbal
za 26 jan 2019 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (21 Januari 2019)
Aflevering 218
ma 21 jan 2019 - 17.00
Kijk aanstaande zondag naar de Noordelijke basketbalderby op Podium.TV! Aris neemt het in het Kalverdijkje op tegen Donar. Kan Aris het sterke Donar tegenstand bieden?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Donar (20 Januari 2019)
Basketbal
zo 20 jan 2019 - 16.00
Weten de dames van VC Sneek de overwinning te pakken tegen FAST?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - FAST (19 Januari 2019)
Volleybal
za 19 jan 2019 - 20.00
Op Sportpark de Bosk neemt Harkemase Boys het aanstaande zaterdagmiddag op tegen DOVO uit Veenendaal. Weten de Harrekieten zich in de top van de Derde Divisie te handhaven?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - DOVO (19 Januari 2019)
Voetbal
za 19 jan 2019 - 14.30
Donar heeft de kwartfinales weten te bereiken in de NBB-beker waarin New Heroes uit Den Bosch de tegenstander is.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - New Heroes (14 Januari 2019)
Basketbal
ma 14 jan 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (14 Januari 2019)
Aflevering 217
ma 14 jan 2019 - 17.00
Voor de tweede keer dit weekend trekken de mannen van Lycurgus hun wedstrijdtenue aan. Vandaag is de tegenstander Orion uit Doetinchem.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Orion (13 Januari 2019)
Volleybal
ma 14 jan 2019 - 11.30
De korfballers van LDODK nemen het aankomende zondag op tegen Blauw-Wit uit Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - Blauw-Wit (13 Januari 2019)
Korfbal
zo 13 jan 2019 - 16.00
De top van de volleybalcompetitie strijdt zaterdagavond om de punten. Lycurgus ontvangt in het Alfa-college Sportcentrum Sliedrecht Sport.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Sliedrecht Sport (12 Januari 2019)
Volleybal
za 12 jan 2019 - 20.00
Donar speelt zaterdagavond 12 januari het competitieduel tegen Weert.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Weert (12 Januari 2018)
Basketbal
za 12 jan 2019 - 19.30
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het zaterdagmiddag op het Zuidersportpark op tegen Quick Boys uit Katwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Quick Boys (12 Januari 2019)
Voetbal
za 12 jan 2019 - 15.00
Jong FC Groningen speelt het eerste competitieduel na de winterstop op Sportpark Corpus den Hoorn een thuiswedstrijd  tegen DVS '33 uit Ermelo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - DVS '33 (12 Januari 2019)
Voetbal
za 12 jan 2019 - 14.55
Kijk aanstaande woensdag LIVE naar een duel uit de FIBA Europe Cup op Podium.TV! Weet Donar in MartiniPlaza de punten te pakken tegen het Italiaanse Pallacanestro Varese?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Pallacanestro Varese (9 Januari 2019)
Basketbal
wo 9 jan 2019 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (7 Januari 2019)
Aflevering 216
ma 7 jan 2019 - 17.00
Weet Aris zaterdagavond 5 januari de punten te pakken in het thuisduel tegen Feyenoord?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Feyenoord (5 Januari 2019)
Basketbal
za 5 jan 2019 - 20.00
Aris speelt het eerste thuisduel in het nieuwe jaar tegen Dutch Windmills uit Dordrecht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Dutch Windmills (3 Januari 2019)
Basketbal
do 3 jan 2019 - 20.00
Het eerste lustrum van Turngala Leek, de 5e editie, was weer een spectaculaire show vol met turnen, acrobatiek, dans, zang, en nog veel meel spektakel dat voorbij kwam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Turngala Leek 2018
Turnen
di 25 dec 2018 - 16.00
Rond de feestdagen zendt Podium.TV een aangepaste programmering uit.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport jaaroverzicht 2018
Sport Noord
ma 24 dec 2018 - 14.00
De dames van VC Sneek nemen het op zaterdag 22 december in de Sneker Sporthal op tegen US Volleybal uit Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - US Volleybal (22 December 2018)
Volleybal
za 22 dec 2018 - 19.00
Weet Aris de basketballers van Landstede Basketbal te verrassen met winst in het bekerduel?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Landstede Basketbal (18 December 2018)
Basketbal
di 18 dec 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (17 December 2018)
Aflevering 215
ma 17 dec 2018 - 17.00
In de Korbal League staat zaterdagavond de wedstrijd tussen LDODK en TOP uit Sassenheim op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - TOP (15 December 2018)
Korfbal
za 15 dec 2018 - 20.00
Weten de handballers van Hurry-Up de punten te verdienen tijdens het BeNe-League duel tegen Handbal Tongeren?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - Handbal Tongeren (15 December 2018)
Handbal
za 15 dec 2018 - 19.55
Op Sportpark de Bosk speelt Harkemase Boys aankomende zaterdagmiddag het Derde Divisie duel tegen DVS '33 uit Ermelo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - DVS '33 Ermelo (15 December 2018)
Voetbal
za 15 dec 2018 - 14.30
In de volleybalcompetitie speelt VC Sneek woensdagavond het duel tegen Regio Zwolle Volleybal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Regio Zwolle Volleybal (12 December 2018)
Volleybal
wo 12 dec 2018 - 20.00
In de tweede ronde van de FIBA Europe Cup neemt Donar het aanstaande woensdag in MartiniPlaza op tegen Dinamo Sassari uit Italië.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Dinamo Sassari (12 December 2018)
Basketbal
wo 12 dec 2018 - 19.30
In de Reservecompetitie speelt SC Heerenveen 2 op Skoatterwâld het duel tegen FC Emmen 2.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
SC Heerenveen 2 - FC Emmen 2 (10 December 2018)
Voetbal
ma 10 dec 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (10 December 2018)
Aflevering 214
ma 10 dec 2018 - 17.00
De korfballers van LDODK nemen het aanstaande zondag in Sporthal Kortezwaag op tegen KZ uit Koog aan de Zaan..
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - KZ (9 December 2018)
Korfbal
zo 9 dec 2018 - 16.00
In de basketbalcompetitie neemt Aris het zaterdagavond in het Kalverdijkje op tegen Leiden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Leiden (8 December 2018)
Basketbal
za 8 dec 2018 - 20.00
In de Eredivisie staat voor Lycurgus zaterdagavond het duel tegen Taurus op het programma.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Taurus (8 December 2018)
Volleybal
za 8 dec 2018 - 19.55
ONS Sneek neemt het in de Derde Divisie op tegen Noordwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Noordwijk (8 December 2018)
Voetbal
za 8 dec 2018 - 15.00
Jong FC Groningen speelt aankomende zaterdagmiddag op Sportpark Corpus den Hoorn de Noordelijke voetbalderby tegen Harkemase Boys.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Harkemase Boys (8 December 2018)
Voetbal
za 8 dec 2018 - 14.30
Donar neemt het donderdagavond 6 December in MartiniPlaza op tegen Landstede Basketbal uit Zwolle.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Landstede Basketbal (6 December 2018)
Basketbal
do 6 dec 2018 - 19.30
In MartiniPlaza speelt Lycurgus aanstaande dinsdagavond de return in de zestiende finale van de Europese CEV-Cup. De uitwedstrijd leverde een 3-1 nederlaag op voor Lycurgus. Om een golden set af te dwingen is een 3-0 of 3-1 winst nodig.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Lindaren Volley Amriswil (4 December 2018)
Volleybal
di 4 dec 2018 - 20.00
In de Reserve League speelt FC Emmen 2 op maandagavond 3 December een thuiswedstrijd tegen Heracles 2.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
FC Emmen 2 - Heracles 2 (3 December 2018)
Voetbal
ma 3 dec 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (3 December 2018)
Aflevering 213
ma 3 dec 2018 - 17.00
Weet Harkemase Boys op Sportpark De Bosk de drie punten te pakken tegen SteDoCo?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - SteDoCo (1 december 2018)
Voetbal
za 1 dec 2018 - 14.30
In de Hoofdklasse neemt Flevo Boys het aanstaande zaterdagmiddag op tegen ACV uit Assen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Flevo Boys - ACV (1 December 2018)
Voetbal
za 1 dec 2018 - 14.25
In de basketbalcompetitie neemt Donar het dinsdagavond in MartiniPlaza op tegen Den Helder Suns.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Den Helder Suns (27 November 2018)
Basketbal
di 27 nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (26 November 2018)
Aflevering 212
ma 26 nov 2018 - 17.04
Weet LDODK zaterdagavond de winst te pakken tegen DeetosSnel uit Dordrecht?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - DeetosSnel (24 November 2018)
Korfbal
za 24 nov 2018 - 20.00
Achilles 1894 neemt het de Hoofdklasse A zondag op tegen Be Quick 1887.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Achilles 1894 - Be Quick 1887 (24 November 2018)
Voetbal
za 24 nov 2018 - 19.30
Op Sportpark Corpus den Hoorn speelt Jong FC Groningen aanstaande zaterdag het duel tegen Noordwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Noordwijk (24 November 2018)
Voetbal
za 24 nov 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt ONS Sneek het op het Zuidersportpark in Sneek op tegen DOVO uit Veenendaal.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - DOVO (24 November 2018)
Voetbal
za 24 nov 2018 - 14.55
Kijk op donderdagavond naar de Noordelijke basketbalderby op Podium.TV! Aris neemt het in het Kalverdijkje op tegen Donar.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Donar (22 November 2018)
Basketbal
do 22 nov 2018 - 20.00
Donar speelt dinsdagavond in MartiniPlaza het Europa Cup duel tegen Spirou Basket. Winst in dit duel is nodig om de tweede ronde te halen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Spirou Basket (20 November 2018)
Basketbal
di 20 nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (19 November 2018)
Aflevering 211
ma 19 nov 2018 - 17.04
Weet Aris aanstaande zondagmiddag in het Kalverdijkje de punten te pakken tegen Den Helder Suns?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Den Helder Suns (18 November 2018)
Basketbal
zo 18 nov 2018 - 16.00
In de Sneker Sporthal nemen de dames van VC Sneek het op de zaterdagavond op tegen TT Papendal/Arnhem.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - TT Papendal/Arnhem (17 November 2018)
Volleybal
za 17 nov 2018 - 20.00
De handballers van Hurry-Up spelen zaterdagavond in sporthal Angelslo het Europacup duel tegen het Portugese AM Madeira SAD.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry-Up - AM Madeira SAD (17 November 2018)
Handbal
za 17 nov 2018 - 18.30
In de Derde Divisie speelt Harkemase Boys op Sportpark de Bosk het duel tegen Quick Boys uit Katwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Quick Boys (17 November 2018)
Voetbal
za 17 nov 2018 - 14.30
In MartiniPlaza speelt Donar op woensdagavond het FIBA Europe Cup duel tegen het Turkse Pinar Karsiyaka.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Pinar Karsiyaka (14 November 2018)
Basketbal
wo 14 nov 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (12 November 2018)
Aflevering 210
ma 12 nov 2018 - 17.04
Topvolleybal in MartiniPlaza! De heren van Lycurgus spelen vanavond het duel tegen Dynamo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Lycurgus - Dynamo (11 November 2018)
Volleybal
zo 11 nov 2018 - 18.00
Weet Donar opnieuw de punten te pakken? In MartiniPlaza speelt Donar zondagmiddag het duel tegen Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Amsterdam (11 November 2018)
Basketbal
zo 11 nov 2018 - 16.00
De Korfbal League gaat weer van start! LDODK neemt het zaterdagavond in Sporthal Kortezwaag op tegen DOS '46 uit Nijeveen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
LDODK - DOS '46 (10 November 2018)
Korfbal
za 10 nov 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (5 November 2018)
Aflevering 209
ma 5 nov 2018 - 17.04
Kijk LIVE op Podium.TV of de dames van VC Sneek de overwinning weten te pakken tegen Sliedrecht Sport!
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Sliedrecht Sport (3 November 2018)
Volleybal
za 3 nov 2018 - 20.00
De basketballers van Aris nemen het zaterdagavond in het Kalverdijkje op tegen Landstede Zwolle.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Landstede Zwolle (3 November 2018)
Basketbal
za 3 nov 2018 - 19.55
Mag ONS Sneek de drie punten bijschrijven na het duel tegen FC Lisse?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - FC Lisse (3 November 2018)
Voetbal
za 3 nov 2018 - 15.00
Jong FC Groningen speelt zaterdag 3 november de competitiewedstrijd tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - VVOG (3 November 2018)
Voetbal
za 3 nov 2018 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (29 Oktober 2018)
Aflevering 208
ma 29 okt 2018 - 17.04
Donar neemt het zondagmiddag in de Basketball League op tegen Feyenoord Basketball.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Feyenoord Basketball (28 Oktober 2018)
Basketbal
zo 28 okt 2018 - 16.00
Welke club uit Meppel weet er zaterdagavond met de punten vandoor te gaan in de Hoofdklasse? Alcides neemt het in een thuisduel op tegen MSC,
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Alcides - MSC (27 Oktober 2018)
Voetbal
za 27 okt 2018 - 19.00
In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het aankomende zaterdag op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - ASWH (27 Oktober 2018)
Voetbal
za 27 okt 2018 - 14.30
LIVE voetbal uit de Reserve League op Podium.TV! Vanavond neemt Jong SC Cambuur het in Leeuwarden op tegen Jong FC Emmen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong SC Cambuur - Jong FC Emmen (22 Oktober 2018)
Voetbal
ma 22 okt 2018 - 18.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (22 Oktober 2018)
Aflevering 207
ma 22 okt 2018 - 17.04
De dames van VC Sneek spelen aankomende zaterdagavond de competitiewedstrijd tegen Apollo 8 uit Borne.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
VC Sneek - Apollo 8 (21 Oktober 2018)
Volleybal
zo 21 okt 2018 - 16.00
Aris Leeuwarden speelt zaterdagavond het Dutch Basketball League duel tegen Weert.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - BAL Weert (20 Oktober 2018)
Basketbal
za 20 okt 2018 - 19.55
Weet Jong FC Groningen op Sportpark Corpus den Hoorn de punten te pakken tegen voetbalvereniging Hoek?
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Hoek (20 Oktober 2018)
Voetbal
za 20 okt 2018 - 15.00
Op het Zuidersportpark neemt ONS Sneek het in de Derde Divisie op tegen ODIN '59 uit Heemskerk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - ODIN '59 (20 Oktober 2018)
Voetbal
za 20 okt 2018 - 14.55
Donar speelt de eerste thuiswedstrijd in de FIBA Europe Cup tegen het Turkse Istanbul BBSK.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Istanbul BBSK (17 Oktober 2018)
Basketbal
wo 17 okt 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (15 Oktober 2018)
Aflevering 206
ma 15 okt 2018 - 17.04
De mannen van Aris strijden zaterdagavond in het Kalverdijkje om de punten tegen Apollo Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Aris - Apollo (13 Oktober 2018)
Basketbal
za 13 okt 2018 - 20.00
In MartiniPlaza speelt Donar zaterdagavond het competitieduel tegen New Heroes uit Den Bosch.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - New Heroes (13 Oktober 2018)
Basketbal
za 13 okt 2018 - 19.30
Weten de voetballers van ONS Sneek aankomend weekend de 3 punten te pakken? Op het Zuidersportpark wordt het duel tegen de Ajax Amateurs gespeeld.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Ajax Amateurs (13 Oktober 2018)
Voetbal
za 13 okt 2018 - 15.00
Geniet aanstaande woensdag van de basketbalderby van het Noorden! Donar neemt het in de MartiniPlaza op tegen Aris Leeuwarden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Aris (10 Oktober 2018)
Basketbal
wo 10 okt 2018 - 19.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (8 Oktober 2018)
Aflevering 205
ma 8 okt 2018 - 17.04
In de Dutch Basketball League neemt Donar het deze avond in MartiniPlaza op tegen Weert.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Weert (7 Oktober 2018)
Basketbal
zo 7 okt 2018 - 19.30
Voor Hurry Up staat vandaag in de return tegen de Moldavische club HC Olimpus-85-USEFS op het programma. De wedstrijd wordt gespeeld in Sporthal Angelso te Emmen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Europa Cup: Hurry Up - HC Olimpus-85-USEFS (7 Oktober 2018)
Handbal
zo 7 okt 2018 - 17.00
In MartiniPlaza strijden Donar, kampioen en bekerwinnaar, en verliezend bekerfinalist Leiden tegen elkaar om de achtste Super Cup.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Super Cup: Donar - Leiden (6 Oktober 2018)
Basketbal
za 6 okt 2018 - 19.30
Hurry Up speelt aankomende zaterdag het eerste Europa Cup duel tegen het Moldavische HC Olimpus-85-USEFS in sporthal Angelslo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Olimpus-85-USEFS - Hurry Up (6 Oktober 2018)
Handbal
za 6 okt 2018 - 16.00
Kijk zaterdagmiddag naar een Noordelijke derby op Podium.TV! Jong FC Groningen neemt het in een thuisduel op tegen ONS Sneek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - ONS Sneek (6 Oktober 2018)
Voetbal
za 6 okt 2018 - 15.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (1 Oktober 2018)
Aflevering 204
ma 1 okt 2018 - 17.04
Het volleybalseizoen voor de heren start aankomende zaterdag met de Super Cup, waarin de winnaar van de landstitel Lycurgus het opneemt tegen de bekerkampioen Taurus.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Super Cup (29 September 2018)
Volleybal
za 29 sep 2018 - 20.00
In de handbalcompetitie neemt Hurry Up het aankomende zaterdag op tegen handbalvereniging Bevo.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry Up - Bevo (29 September 2018)
Handbal
za 29 sep 2018 - 19.55
Op het Zuidersportpark speelt ONS Sneek op 29 september het duel tegen De Dijk uit Amsterdam.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - De Dijk (29 September 2018)
Voetbal
za 29 sep 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het op tegen ASWH uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - ASWH (29 September 2018)
Voetbal
za 29 sep 2018 - 14.55
Donar heeft zich gekwalificeerd voor de 2e voorronde van de Basketball Champions League en neemt het in MartiniPlaza op tegen het Zwitserse Fribourg Olympic,
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Fribourg Olympic (25 September 2018)
Basketbal
di 25 sep 2018 - 20.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (24 September 2018)
Aflevering 203
ma 24 sep 2018 - 17.04
Voetbalvereniging Alcides uit Meppel speelt zaterdagavond 22 september een thuiswedstrijd tegen Achilles 1894.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Alcides - Achilles 1894 (22 September 2018)
Voetbal
za 22 sep 2018 - 23.00
In de eerste voorronde van de Basketball Champions League is Donar gekoppeld aan Sigal Prishtina uit Kosovo. Vandaag staat de return op het programma in MariniPlaza.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Donar - Sigal Prishtina (22 September 2018)
Basketbal
za 22 sep 2018 - 20.00
In de Derde Divisie neemt Harkemase Boys het aankomende zondag in een thuisduel op tegen Eemdijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - Eemdijk (22 September 2018)
Voetbal
za 22 sep 2018 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (17 September 2018)
Aflevering 202
ma 17 sep 2018 - 17.04
In de BENE-League speelt Hurry-Up aankomende zaterdagavond een thuiswedstrijd tegen HC Visé BM.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Hurry Up - HC Visé (15 September 2018)
Handbal
za 15 sep 2018 - 20.00
Aanstaande zaterdag speelt ONS Sneek een Friese derby in de Derde Divisie tegen Harkemase Boys.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Harkemase Boys (15 September 2018)
Voetbal
za 15 sep 2018 - 18.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het aanstaande zaterdag in een thuiswedstrijd op tegen Eemdijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Eemdijk (15 September 2018)
Voetbal
za 15 sep 2018 - 15.00
Dit jaar wordt de 66e editie van Olympia's Tour verreden. De eerste etappe, met start en finish in Assen, telt 125 kilometer.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Olympia's Tour 2018
Wielrennen
di 11 sep 2018 - 14.00
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (10 September 2018)
Aflevering 201
ma 10 sep 2018 - 17.04
Het Open Nederlands Kampioenschap in Hallum staat aanstaande zaterdag voor de skeeleraars op het programma. De wedstrijd over 100 kilometer wordt vaak gekenmerkt door zware omstandigheden.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Bartlehiem Skeelertocht (8 September 2018)
ONK Skeeleren
za 8 sep 2018 - 16.30
Op zaterdagmiddag 8 september speelt Harkemase Boys op Sportpark De Bosk het duel tegen VVOG uit Harderwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - VVOG (8 September 2018)
Voetbal
za 8 sep 2018 - 14.30
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (3 September 2018)
Aflevering 200
ma 3 sep 2018 - 17.04
ONS Sneek speelt in de Derde Divisie een thuiswedstrijd tegen Achilles '29 uit het Gelderse Groesbeek.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
ONS Sneek - Achilles '29 (1 september 2018)
Voetbal
za 1 sep 2018 - 15.00
In de Derde Divisie neemt Jong FC Groningen het in een thuiswedstrijd op tegen Quick Boys.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Jong FC Groningen - Quick Boys (1 september 2018)
Voetbal
za 1 sep 2018 - 14.55
Sportuitzending waarin diverse sporten en sporters uit de Noordelijke provinciën aan bod komen.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Sport uit Noord Nederland (27 Augustus 2018)
Aflevering 199
ma 27 aug 2018 - 17.04
In de voorbereiding op het komende hockeyseizoen wordt er op Sportpark 'het Harener Holt' de 7e editie van het internationale dameshockeytoernooi gehouden. Op zaterdag 25 augustus neemt GHHC Groningen Dames 1 het op tegen UHC Hamburg Dames 1.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Groningen - Hamburg (25 augustus 2018)
Hockey
za 25 aug 2018 - 14.50
Harkemase Boys speelt in de eerste speelronde van het nieuwe voetbalseizoen een thuiswedstrijd tegen SJC uit Noordwijk.
Sport Noord LIVE (2018-2019)
Harkemase Boys - SJC Noordwijk (25 augustus 2018)
Voetbal
za 25 aug 2018 - 14.30